KLENZ - dezinfikátor

Neohodnoceno
Značka: KLENZ

KLENZ - Stop mykózám a zápachu z obuvi! Prokázána učinnost až 99,8%

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 581-1
18 990 Kč
KLENZ - dezinfikátor
Neohodnoceno
Značka: KLENZ

STOP mykózám a zápachu z obuvi!

KLENZ získal ocenění ,, ZLATÝ POHÁR” ZA INOVATIVNÍ PRODUKT na veletrzích WORLD OF BEAUTY&SPA/Interbeauty Prague - 27. 9. 2019.

Revoluční dezinfikátor KLENZ je přístroj s prokazatelnou až 99,8% účinností a to díky působení speciální technologie nano částic stříbra a ozónu, tedy látek s antibakteriálními vlastnostmi.

Model MS-200 KL je určen k dezinfekci deodorizační a sušicí obuvi pro použití v podiatriích, kráse, kadeřnictví a doma. Jako kompaktní přístroj drží až tři páry sportovní obuvi, dva páry bot nebo jeden pár bot. Přístroj lze použít k dezinfekci kadeřnických kartáčů, ručníků, ponožek, telefonů, brýlí. Klenz má při dezinfekci dva režimy sušení, horký vzduch nebo vzduch při pokojové teplotě. Obuv po ukončení cyklu je čerstvá, dezinfikovaná a sušená, nepříjemná vůně potu a zárodků.

KLENZ- revoluční dezinfikátor doporučuje používat při při každé pedikúře! Po ošetření si klient obuje čistou a vydezinfikovanou obuv bez plísní a zápachu!

Laboratorní testy prokázaly:

  • 98% účinnost při potlačení kultury Trichophyton rubrum - nejčastější dermatofyt způsobující plísňové onemocnění - mykózy
  • 99,7% účinnost při potlačení kultury Psedomonas aeruginosa  - vyvolává řadu onemocnění - zánět močových cest, středního ucha či hnisání popálenin
  • 99,8% účinnost při potlačení kultury Escherichia coli - vyvolává průjmová onemocnění
  • 92% účinnost v boji se zápachem na vzorku vysoce páchnoucího amoniaku

Při procesu se již nepoužívají žádné další čistící látky nebo voda. Jedná se o ,,suchý proces bez působení tepla“, který je zcela bezpečný pro lidský organismus. Po ukončení čistícího cyklu, se můžou věci okamžitě používat v plném rozsahu a navíc u nich  nedochází k žádnému opotřebení!

Přístroj KLENZ - revoluční dezinfikátor je konstruován, aby vydržel 20 000 cyklů!¨
Výhody revolučního dezinfikátoru: pomáhá při řešení problému s nehtovou mykózou, odstraňuje nepříjemný zápach z bot.
Další možnosti použití: kromě bot, na veškeré kožené zboží, ponožky, textilní výrobky, hodinky, hřebeny dětské hračky atd.
Způsob použití: otevřete dvířka dezinfikátoru, vložíte předmět na podnos a zmáčknete start. Po min.50 minutách je předmět vydezinfikován, zbaven plísně a všech baktérii. Po skončení cyklu se přístroj sám automaticky vypne.

Princip nano technologie?
Nano technologie je revoluční metoda dělení částic, která umožnila dělení částic stříbra na nano částice, které jsou  100 000 x menší než tloušťka vlasu. Používání stříbra jako antibakteriálního prvku je umocněno právě objevením nano technologie. Miniaturní nano částice jsou tak schopny využít svůj potenciál v boji s bakteriemi mnohem účinněji a efektivněji. Ozón sám o sobě má dezinfekční účinky a ničí v prostoru mikroorganismy. Je nezávadný, zdraví neškodný. S nano částicemi stříbra reaguje tak, že dokáže okamžitě rozložit buňky mikroorganismů. Laboratorní testy prokázaly až 98% zničení kultury Trichophyton rubrum, což je nejčastější dermatofyt způsobující tzv. plísňové onemocnění. Další testy prokázaly potlačení kultury Psedomonas aeruginosa (účinnost 99,7%) a Escherichia coli (99,8%). V boji se zápachem byl prokázán v tomto přístroji dezodorační účinek s účinností 92% na vzorku vysoce páchnoucího amoniaku.

Programy a funkce:
Auto - Automatický program vybírá teplotu a množství ozónu v závislosti na příspěvku.
Dezinfekce - dezinfekce ozónem v prostředí manuál lze nastavit čas od 10 do 180 minut
Suchá nízká - sušicí obuv s přirozeným dýcháním pokojová teplota.
Suchý vysoký - sušení až do 43 °C

Technické údaje:
Kapacita komory: 1-3 páry bot
Vnější rozměry: 320 x hloubka 380 x H 454 mm
Rozměry komory: 260 x hloubka 350 x H 320 mm
Spotřeba: P (max.) 130W / P (min.) 16W
Barva: Bílá perla (přední) Strany Stříbrná šedá
Vybavení: 2 police, filtr, napájecí kabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX