AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

PODOPHARM - profesionální péče o nohy a ruce

PODOPHARM® PROFESSIONAL a MED jsou řady speciálních profesionálních výrobků, jejichž receptury byly vyvinuty ve spolupráci s farmaceuty, lékaři, podiatry a pedikéry. Všechny produkty jsou dermatologicky testovány a schváleny pro využití u diabetiků. Řada těchto přípravku obsahuje unikátní patentované složení, jejichž účinnost dokládají klinické studie.

Účinnost byla také ověřena nezávislou laboratoří klinickou aplikací i senzorickými testy.  Všechny výrobky jsou evidovány u Evropského portálu kosmetických přípravků - HACCAP

Všechny výrobky PODOPHARM® jsou k dostání výhradně v zařízeních poskytujících pedikérské a podiatrické služby. Jsou dermatologicky testovány a jsou vhodné také pro diabetiky.Exkluzivní distributor v ČR a SR: ODEL LABORATORIES, s.r.o./ PROFI-PEDIKURA.CZ, www.profi-pedikura.cz.

Zobrazit více

V této kategorii naleznete komplexní řadu profesionálních přípravků na nohy, ruce a nehty značky PODOPHARM. Značka PODOPHARM nabízí také unikátní drátkové nehtové špony.

Nakupujte výhodněji! Malé balení jsou zařazeny do ,,programu pro obory pedikúra/podologie", více zdeVšechny výrobky PODOPHARM® jsou k dostání výhradně v zařízeních poskytujících pedikérské a podiatrické služby. 

Přehledná tabulka pro použití jednotlivých přípravků.