Kurzy a semináře - termíny a on-line přihláška

Nové termíny na období 9-12/2017 budeme zveřejňovat začátkem srpna.

Vážení zájemci z oborů pedikúra/podologie, zde se můžete přihlásit se do odborných kurzů a seminářů, které pořádáme v ACADEMII u nás v Ostravě a nově také v Praze. Jsou určené jen pro profesionály. Obsah jednotlivých kurzů/seminářů ZDE. Fotky a informace z kurzů a seminářů na FB - Poradna Profi-Pedikura.cz.

 

Po odeslání přihlašky ihned obdržíte na Vámi zadaný e-mail potvrzení, že přihláška nám byla doručena. Pokud se Vám neozveme do dvou pracovních dnů např. s tím, že je kurz obsazen, tak to znamená, že jste zařazeni do kurzu nebo semináře.

Svou účast definitivně stvrdíte odesláním platby min.14 před termínem konání. V případě, že platba nedorazí, tak může být uchazeč nahrazen. Následně zpravidla 7 dnů (5 pracovních) před zahájením posíláme všem účastniků informační e-mail s podrobnými informacemi o místě konání, a co si vzít sebou. V případě nejastností nám napište na e-mail: kurzy@odel.cz

Přihláška do kurzu

Jméno a příjmení*
 
IČO*
 
DIČ
Vzkaz
Název firmy
E-mail*
   
Telefon vč.předčíslí*
 

Pokud se Vám neozveme do dvou pracovních dnů od odeslání přihlášky např. s tím, že je kurz obsazen, tak to znamená, že jste zařazeni do kurzu nebo semináře. Svou účast definitivně stvrdíte odesláním platby min.14 před termínem konání. V případě, že platba nedorazí, tak může být uchazeč nahrazen. Následně zpravidla 7 dnů (5 pracovních) před zahájením posíláme všem účastniků informační e-mail s podrobnými informacemi o místě konání, a co si vzít sebou.

Podmínky pro zařazení:  Uhrazení 100% částky, převodem na účet nejpozdějí 14 dnů před termínem konání. Úhradou na účet bude závazně blokováno místo v daném termínu. V případě neúčasti se peníze nevracejí a nenahrazuje se jiným termínem. Účast lze zrušit s nárokem na vrácení plné částky pouze 14 dnů před termínem a to písemně na e-mail: kurzy@odel.cz.  

Číslo účtů pro platby kurzů a seminářů z ČR: Raiffeisenbank 7333186028/5500,

Číslo účtů pro platby kurzů a seminářů ze Slovenska: FIO BANKA 2200677111/8330, IBAN: CZ5420100000002200677111, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Nezapomeňte na VS: Jako variabilní symbol uveďte Vaše rodné číslo nebo IČ.

Místa konání: OSTRAVA - ACADEMIA profi-pedikura.cz, ul.Špálová 2, Ostrava (200 metrů od hlavního vlakového nádraží). PRAHA -  místa konání budou upřesněna.

 

V případě dotazů kontaktujte vedoucí Academie: pí. Evu Fabiánovou na e-mailu: kurzy@odel.cz nebo na tel: +420 606 026 760 (PO-PÁ od 8.00-18.00)

Položky označené * jsou povinné
Vybírejte z top značek