Lavosept GOLD roztok na kůži 200ml sprej

Neohodnoceno
Značka: Amoene

Lavosept GOLD sprej - dezinfekce na pokožku obohacená o zlaté třpytky

Dostupnost Skladem (>5 Ks)
Můžeme doručit do:
15.12.2022
Možnosti doručení
Kód: 1138
218 Kč
Lavosept GOLD roztok na kůži 200ml sprej
Neohodnoceno
Značka: Amoene

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku, který obsahuje i zjemňující a hydratační přísady, které zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. Díky balení ve spreji 200ml se pohodlně aplikuje na povrch kůže.

 

Lavosept je alkoholový dezinfekční přípravek pro hygienickou dezinfekci kůže. Dodává se ve formě roztoku nebo čirého gelu, který obsahuje i zjemňující a hydratační přísady, které zabraňují vysoušení a podráždění pokožky.

 

Přípravek Lavosept je vhodný pro použití všude tam, kde dochází ke kontaktu s velkým počtem osob - v nemocnicích, ordinacích, ve stravovacích provozech, v potravinářských výrobách, v oblasti rehabilitace, v kosmetických salónech při manikúře, modeláži umělých nehtů, pedikúře, tetování kůže, ve sportovních zařízeních, v půjčovnách sportovního náčiní, fitness, wellness, při nákupech v supermarketu, při cestování atd.

 

Dezinfekční účinnost přípravku Lavosept® byla posuzována na Státním zdravotním ústavu v Praze, v Centru epidemiologie a mikrobiologie v Národní referenční laboratoří pro dezinfekci a sterilizaci.

 

Bezpečnostní list

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: