Upozornění: Prázdninová provozní doba 7:00 - 15:00 hod. Přestávka 12:00 - 12:30 hod. Děkujeme a přejeme Vám krásné prázdniny!

MYKORED forte Krém na nehty a pokožku proti mykózám a plísním 20ml

Neohodnoceno
Značka: MYKORED

NEDODÁVÁME NA SLOVESKO. MYKORED forte je speciální krém s klotrimazolem proti mykóze na nehty a kůži. Vhodné pro diabetiky.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 00102
259 Kč –10 % 233,10 Kč
MYKORED forte Krém na nehty a pokožku proti mykózám a plísním 20ml
Neohodnoceno
Značka: MYKORED
00102 MYKORED forte Krém na nehty a pokožku proti mykózám a plísním 20ml
Akce Novinka
259 Kč –10 %

MYKORED forte je speciální kosmetický krém k intenzivní péči a ochraně kůže a nehtů. Jedná se o mírně mastný krém obsahující alantoin a panthenol, které uklidňují podrážděnou pokožku. Dalšími složkami jsou urea, která zajišťuje hydrataci a posiluje strukturu lámavých nehtů, a klotrimazol, který brání šíření plísní na nehtech a kůži.

Přípravek MYKORED forte efektivně bojuje proti nepříjemnému zápachu nohou, a poskytuje účinnou hygienickou a preventivní ochranu proti plísni a jejímu šíření (pomáhá také bojovat proti tzv. atletické noze neboli mykotickému onemocnění chodidla).

  • proti plísňovým infekcím nehtů a kůže
  • klotrimazol - antimykotické účinky
  • allantoin - obnovuje kožní tkáň, poskytuje pokožce ochranu a zjemňuje ji
  • panthenol - zklidňuje, vyživuje a regeneruje kožní buňky
  • urea - hydratuje, váže vlhkost

Použití: Naneste MYKORED forte na pokožku nohou a nehty a nechte působit. Používejte 2x denně po dobu několika týdnů. V případě potřeby kúru opakujte. Mykored Forte je vhodný pro použití na všechny typy pleti, pro diabetiky i pro děti od 3 let.

Pokud se u vás vyskytne jakákoli nežádoucí reakce, poraďte se s vaším lékařem. Těhotné ženy by se před použitím jakýchkoli preparátů měly vždy poradit se svým lékařem.

Vhodné pro diabetiky.

Vyrobeno v Německu.

Obsah: 20 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: MYKORED - přípravky na mykózy
EAN: 4019847001022
Vhodné pro diabetiky: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

demykoMed Nagel und Hautschutzcreme 20ml
219 Kč

Krém na křehké nehty náchylné k mykózám s Clotrimazolem

Kód: 3099216
×

Splátková kalkulačka ESSOX