AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

Kleště na nehty

V samostatné kategorii jsou k dispozici speciální nástroje - kleště pro ošetření diabetiků

 

DOPORUČUJEME: Investovat do značkových a profesionálních nástrojů Credo Solingen s označením Stainless nebo do nástrojů PEDICE s označením INOX!

Profesionální nástroje na pedikúru a manikúru Credo Solingen a PEDICE splňují vysoké požadavky nejen na špičkové zpracování, ale i funkční design. Zaručují bezpečnost a pohodlí při jejich používání a díky tradici výroby v Solingenu je životnost nástrojů v praxi velmi dlouhá a ekonomická, a proto se vyplatí investovat do nákupu těchto nástrojů.

Zobrazit více

V této kategorii naleznete výběr kleští na nehty na pedikúru v různých velikostech, tvarech a materiálech např. chirurgická ocel - Stainless, INOX, Nikel a Chrom.

Nabízené prof. nástroje na pedikúru a manikúru splňují vysoké požadavky na špičkové zpracování, a funkční design. Životnost nástrojů je dlouhá a ekonomická, ale je nutné o ně správně pěčovat.

Nástroje z materiálu - INOX, STAINLESS jsou sterilizovatelné a jsou určené pro profesionální používání. Nástroje z materiálu NIKEL nebo CHROM nejsou sterilizovatelné, jsou určené pro domácí používání! Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktuje nás, my Vám rádi poradíme!

Nejprodávanější zboží