AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

podofix

Nalepovací špony na nehty podofix od společnosti 3TO

podofix

Aktivní nalepovací špony podofix® lze použít prakticky na všechny zdeformované, zkroucené a zarostlé nehty. Kromě tohoto použití se doporučuje tento systém k ošetření hypergranulace a kuřího oka v nehtovém valu. Obzvlášť se doporučují používat, jestliže je nehtový val příliš úzký na vložení očka drátku. Aplikace s tímto systémem je velmi jednoduchá a poskytuje rychlé ošetření pacienta. Špona je konstruovaná tak, že se velmi snadno přizpůsobí tvaru nehtu.

Podofix je výborné řešení pro rovnoměrné nastavení napětí pro narovnání nehtu a navíc nemá vliv na každodenní život klienta.

Velikost nehtových špon podofix: L -22 mm, M - 19 mm, S -16 mm, Mini 12 mm

Oblasti použití: Aktivní nalepovací špony podofix® jsou inovativní způsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů. Tato metoda korekce nehtů je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Účinnost této metody potvrzuje řada klientů, pedikérů a podologů. Pomocí této jednodušší metody se mohou klienti vyhnout chirurgické zákroku.  Nástup účinku této metody je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně zcela bezbolestný.

 

Stránky výrobce: http://www.podofix.cz

Zobrazit více