Co je to přístrojová pedikúra?

Přístrojová pedikúra, suchá pedikúra je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem, který používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje s frézami. Pedikúra prováděná s profesionálními a certifikovanými přístroji je pečlivější, šetrnější a při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná.

Přístrojová pedikúra, suchá přístrojová pedikúra je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem, který používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje s frézami.

Tento způsob pedikúry, pokud je prováděn proškoleným personálem je maximálně šetrný, velmi účinný a vhodný pro rizikové skupiny populace, zejména pak pro diabetiky.

Pedikúra prováděná profesionálními přístroji je pečlivější, šetrnější a při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná.

 

Na co se přístrojová pedikúra používá:

• na ošetření nehtů, především jejich tvarování

• na ošetření při problémech se zarůstajícími nehty, zdeformovanými nehty

• na ošetření otlaků, mozolů, zrohovatělé kůže a na kuří oka

• je vhodná pro diabetické pacienty

 

 

Přístroje se vyrábějí s různými otáčkami zpravidla v rozmezí 5 000 až 40 000 otáček  za minutu. Nejmodernější přístroje na pedikúru/manikúru jsou navíc vybaveny zejména osvědčeným bodovým odsáváním a světlem. Profesionální přístroje na pedikúru by měly mít otáčky do 40 000 za minutu a přístroje na manikúru nebo nehtový design do 22 000 otáček za minutu.

V současné době je na trhu možnost výběru hned z několika značek. Po 15leté zkušenosti práce s přístroji na suchou pedikúru doporučujeme značku hadewe a to i vzhledem k malé poruchovosti, cenově dostupným náhradním dílům a díky neustálým inovacím, které přicházejí každých 8 měsíců!

 

Profesionální přístroje a příslušenství  hadewe pro pedikúru a manikúru.

Společnost hadewe GmbH je rodinná firma, kterou založil v roce 1967 Herbert Menzel.
Je výrobcem mikromotorů s násadcem a kompletních zařízení. Tyto násadce se používají na frézování, broušení, rytí a podobné druhy použití. Dnes se společnost specializuje na odvětví podiatrie/pedikérství a design nehtů.

 Tato profesionální špičková zařízení vyrábí již celá desetiletí. Díky několikaleté tradici a kvalitě přístrojů je nyní značka hadewe leaderem na trhu v mnoha evropských zemích.

Hlavní výhody přístrojů hadewe na pedikúru a manikúru

1) Společnost hadewe GmbH je rodinná firma, která se již 50 let specializuje na výrobu prof. přístrojů a příslušenství pro pedikúru, manikúru a zubní laborantky.


2) Přístroje hadewe se prodávají v mnoha evropských zemích a to zejména díky několikaleté tradici, kvalitě přístrojů a výrobě pouze v Německu.

 

3) Revoluční a patentované řešení:
• patentovaná velmi rychlá výměna nástrojů

Hlavní výhodou násadců přístrojů hadewe je velmi pevné držení fréz, které při práci nevypadávají a dále jejich velmi rychlá výměna!

Poznávací známkou násadců je "posúvný knoflík", který mají všechny násadce hadewe. Tento "posuvný knoflík" je výborné a čas šetřící zařízení, které umožňuje výměnu fréz bez ztráty času, přičemž největší předností je pevné, mechanické upnutí, díky kterému frézy při práci neprokluzují a drží v násadci. Dále posuvný knoflík dává násadcům jejich unikátní vzhled.


• ovládaní vypnutí/zapnutí a volby tří naprogramovaných rychlostí přímo na násadci (hadewe Helius Light)

• používání unikátního bezkomutátorového motoru, tento typ motoru již nepoužívá uhlíky
• motor je vždy uložen do speciálního gumového jádra a díky tomu jsou tlumeny veškeré vibrace
• technika odsávání je soustředěna přímo v místě frézování násadců tzv. bodové odsávání
Funkce odsávání je soustředěna přímo v místě frézování násadců tzv. bodové odsávání. Integrovaný odsávací kanál umožňuje kompaktní styl a zajišťuje spolehlivé odstranění prachu z frézování. Kulaté sání na druhé straně je obklopeno odsávacími toky ze všech stran stejně. Tyto druhy násadců jsou obvykle větší, i když nemají jednoduchou postranní trubici, kterou někteří upřednostňují. Je to nakonec otázka preference, ale společnost hadewe se rozhodla vyrábět hlavně násadce s bodovým odsáváním, protože testy prokázaly, že jsou efektivnější při odstraňování prachu.

nízká hlučnost u přístrojů hadewe a bezuhlíková technologie (hadewe Auroria Light, Veloria 40)
• přístroje s označením Light - mají v násadci integrován světelný zdroj, který osvětluje ošetřující místo

4) Certifikace, normy:
Od roku 1998 jsou mikromotory s násadcem a řídící jednotky také doplněny systémem řízení jakosti splňujícím normu DIN EN ISO 13485 a Přílohu II Směrnice Rady 93/42/EHS. Přístroje jsou tedy zdravotnické prostředky třídy 2A a splňují příslušné normy vysoké kvality.

5) Záruční a pozáruční servis:
• záruka na přístroje je 24 měsíců, v tomto období se případné závady odstraňují přímo ve společnosti hadewe! Po tuto dobu je zapůjčen zdarma náhradní přístroj. Přístroje na pedikúru a manikúru hadewe servisujeme ve vlastním servistním středisku, používáme pouze originální díly a nástroje. Přístroje opravuje proškolený personál od hadewe GmbH.
6) Realizujeme zaškolení na práci s přístroji ve vlastním tréninkovém centru.
7) Zajistíme kompletní dodávku ostatního sortimentu  včetně poradenského servisu.

8) Před případným nákupem se doporučujeme podívat se na recenze zákazníku, ceny servisu a ceny za zapůjčení náhradního přístroje!

,,Kvalita přístrojů a servis jsou vždy na prvním místě! 
Vyráběno v Německu již od roku 1967."

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení