ZAVŘENO OD 4.7. - 6.7. 2022. Objednávky, které dorazí od pátečního odpoledne 1.7 – až po 6. červenec, budou vyřízeny postupně od 7. 7. 2022

ZLATÝ POHÁR 2013 - oblečení VENA

VELKÝ ZLATÝ POHÁR veletrhu INTERBEAUTY PRAHA, 18. - 19. 10. 2013 v kategorii inovativní produkt získala společnost ODEL LABORATORIES s.r.o./www.PROFI-PEDIKURA.cz za zdravotnické a kosmetické oblečení VENA.

Soutěž o ZLATÝ POHÁR veletrhu INTERBEAUTY PRAHA, 18. -19. 10. 2013 za inovativní kosmetický produkt, metodu a přístroj.

Cílem soutěže bylo ocenit zajímavé inovativní exponáty a zároveň vyzdvihnout mimořádné snahy přihlašovatelů o další vývoj a rozšiřování kvalitní produktové nabídky a služeb na trhu.

VELKÝ ZLATÝ POHÁR veletrhu INTERBEAUTY PRAHA, 18. - 19. 10. 2013 v kategorii inovativní produkt získala společnost ODEL LABORATORIES s.r.o./www.PROFI-PEDIKURA.cz za zdravotnické a kosmetické oblečení VENA.

ZADÁNÍ - kritéria hodnocení porotou
Kosmetický produkt, metoda nebo přístroj byly hodnoceny porotou složenou z odborníků z daných oborů přihlašovaných exponátů z pohledu předpokládané náročnosti na vývoj a užití vědeckých poznatků, dále také z hlediska hygieny, bezpečnosti práce, technické obslužnosti a užití a dalších kritérií. Porota navíc vyhodnotila pozitivní význam a inovativní charakter exponátu v rozšíření dosavadní nabídky na kosmetickém trhu, a to i směrem k dalším uživatelům - odběratelům a spotřebitelům. Posuzovalo se, zda exponát může svým zaváděním, nebo působením na trhu přinášet zlepšení podnikatelských možností dalších odběratelů, nebo zvýšení jejich profesionality a čím je významný pro uživatele. Porota vycházela z informací a materiálů dodaných přihlašovatelem a na základě svých zkušeností porovnává tyto informace s již existující nabídkou na trhu. Všechny exponáty musí být legislativně schválené.

Pravidla soutěže
Do soutěže byly přihlášeny exponáty domácích a zahraničních výrobců a jimi zastupovaných prodejců, kteří je prezentují na jarním veletrhu kosmetiky Interbeauty Prague 2013 jako vystavovatelé. Exponáty byly přihlášeny na základě přihlášky dodané s popisem soutěžního exponátu, jeho účinků a zejména inovativního charakteru. Součástí přihlášky byl katalog produktu, nebo jiné tiskové a propagační materiály k exponátu, které dodal přihlašovatel poštou na adresu vyhlašovatele.

Výsledky Zlatý pohár a Modrá planeta 2013 naleznete ZDE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení