Sada fréz na abrazi

Neohodnoceno

Sada fréz na pedikúru na ošetření abraze nehtů - 4ks fréz v krabičce.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2022
Možnosti doručení
Kód: 2734
3 122 Kč –10 % 2 809,80 Kč
Sada fréz na abrazi
Neohodnoceno
Sada fréz na abrazi
Akce
3 122 Kč –10 %

Sada fréz na pedikúru na ošetření abraze nehtů - 4ks v uzavíratelné krabičce.

1) Keramická fréza Busch Double cut s vysokým brusným výkonem pro deformované a mykotické nehty, vhodná na úpravu nehtů z gelových materiálů.

2) Keramická fréza Busch Double cut s vysokým brusným výkonem pro deformované a mykotické nehty, vhodná na úpravu nehtů z gelových materiálů.

3) Fréza k ošetření mykotických nehtů.

4) Fréza karbidová na ztluštělé a zarostlé nehty.

5) Uzavíratelná krabička

Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C. POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti, a tím i je zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacient, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Zakoupit kalibrační váleček, aby jste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji. Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy. Prodloužíte tím jejich životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: