Sada fréz na kuří oko

Neohodnoceno

Sada fréz na pedikúru k ošetření kuřích ok s 5 frézami v krabičce.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 2730
1 777 Kč –10 % 1 599,30 Kč
Sada fréz na kuří oko
Neohodnoceno
Sada fréz na kuří oko
Akce
1 777 Kč –10 %

Sada fréz na pedikúru k ošetření kuřích ok s 5 frézami v uzavíratelné krabičče.

1) Speciální dutá, ocelová fréza Busch na kuří oka, vel. 018  - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro opatrné odstranění bolestivých a hlouběji položených kuřích ok a pro odfrézování zrohovatělých rýh.

2) Kulová fréza Busch, vel. 010 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá na kuří oka v nehtovém valu a pod nehtovou ploténkou.

3) Fréza ocelová kulová Busch s příčným sekem, vel. 014 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro kuří oka v nehtovém valu a pod nehtovou ploténkou a dále k ošetření mykóz nehtů.

4) Speciální dutá, ocelová fréza Busch na kuří oka, vel. 023 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro opatrné odstranění bolestivých a hlouběji položených kuřích ok a pro odfrézování zrohovatělých rýh.

5) Fréza diamantová Busch super hrubá na broušení kůže.

6) Uzavíratelná krabička

Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C. POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti a tím i zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacientů, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Zakoupit kalibrační váleček, aby jste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji. Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy. Prodloužíte tím jejich životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Náplast na kuří oka s kyselinou salicyovou 6ks
99 Kč

Náplast na kuří oka s obsahem kyseliny salicylové. Balení 6 kusů.

Kód: 175221
Náplast na kuří oka bez kyseliny salicylové 6 ks
99 Kč

Náplast na kuří oka bez obsahu kyseliny salicylové. Balení 6 kusů.

Kód: 175331
×

Splátková kalkulačka ESSOX