Sada fréz na kuří oko

Neohodnoceno

Sada fréz na pedikúru k ošetření kuřích ok s 5 frézami v krabičce.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2022
Možnosti doručení
Kód: 2730
1 777 Kč –10 % 1 599,30 Kč
Sada fréz na kuří oko
Neohodnoceno
Sada fréz na kuří oko
Akce
1 777 Kč –10 %

Sada fréz na pedikúru k ošetření kuřích ok s 5 frézami v uzavíratelné krabičče.

1) Speciální dutá, ocelová fréza Busch na kuří oka, vel. 018  - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro opatrné odstranění bolestivých a hlouběji položených kuřích ok a pro odfrézování zrohovatělých rýh. Maximální dovolené otáčky 65 000 za minutu!

2) Kulová fréza Busch, vel. 010 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá na kuří oka v nehtovém valu a pod nehtovou ploténkou.

3) Fréza ocelová kulová Busch s příčným sekem, vel. 014 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro kuří oka v nehtovém valu a pod nehtovou ploténkou a dále k ošetření mykóz nehtů.

4) Speciální dutá, ocelová fréza Busch na kuří oka, vel. 023 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro opatrné odstranění bolestivých a hlouběji položených kuřích ok a pro odfrézování zrohovatělých rýh. Maximální otáčky 65000 za minutu!

5) Fréza diamantová Busch super hrubá na broušení kůže. Maximální dovolené otáčky 57 000 za minutu!

6) Uzavíratelná krabička

Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C. POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti a tím i zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacientů, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Zakoupit kalibrační váleček, aby jste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji. Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy. Prodloužíte tím jejich životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: