SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA DUBEN, platí do 30.4.

X

Sada fréz na zarostlý nehet

Sada fréz na pedikúru Busch na ošetření zarostlého nehtu se 4 frézami a krabičkou.

Kód:
2731
Výrobce:
Busch Instruments
Záruka:
2 roky
Sada fréz na zarostlý nehet
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 22. 4. 2019
Doručení zásilky 23. 4. 2019
Běžná cena
473,00 Kč
Ušetříte
47,30 Kč
-10%
Cena 425,70 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Sada fréz na pedikúru ošetření zarostlého nehtu se čtyřmi frézami a uzavíratelnou krabičkou.

1) Fréza diamantová Busch - kulička, vel.009 pro úpravu nehtů. Maximální dovolené otáčky 85 000 za minutu. Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický.

2) Fréza ocelová kulová Busch s příčným sekem, vel. 012 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro kuří oka v nehtovém valu a pod nehtovou ploténkou a dále k ošetření mykózy nehtů.

3) Fréza ocelová špičatá Busch s příčným sekem, vel. 009 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro úpravu nehtu.

4) Fréza diamantová váleček zaoblený
5) Uzavíratelná krabička

 

Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C. POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti, a tím i je zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacient, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Zakoupit kalibrační váleček, aby jste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji. Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy. Prodloužíte tím jejich životnost.

Parametr Popis
Vybírejte z top značek