Sada fréz na zarostlý nehet

Neohodnoceno

Sada fréz na pedikúru Busch na ošetření zarostlého nehtu se 4 frézami a krabičkou.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 2731
552 Kč –10 % 496,80 Kč
Sada fréz na zarostlý nehet
Neohodnoceno
Sada fréz na zarostlý nehet
Akce
552 Kč –10 %

Sada fréz na pedikúru ošetření zarostlého nehtu se čtyřmi frézami a uzavíratelnou krabičkou.

1) Fréza diamantová Busch - kulička, vel.009 pro úpravu nehtů. Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický.

2) Fréza ocelová kulová Busch s příčným sekem, vel. 012 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro kuří oka v nehtovém valu a pod nehtovou ploténkou a dále k ošetření mykózy nehtů.

3) Fréza ocelová špičatá Busch s příčným sekem, vel. 009 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá pro úpravu nehtu.

4) Fréza diamantová váleček zaoblený

5) Uzavíratelná krabička 

Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C. POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti, a tím i je zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacient, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Zakoupit kalibrační váleček, aby jste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji. Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy. Prodloužíte tím jejich životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Fluid na wrastajace paznokcie
219 Kč

Profesionální přípravek - fluid na ošetření zarostlých nehtů, mozolů a ztvrdlé kůže....

Kód: 49
×

Splátková kalkulačka ESSOX