Sada fréz pro diabetiky

Neohodnoceno

Sada fréz na pedikúru Busch diabetická s 6 frézami a krabičkou.

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 2732
3 149 Kč –10 % 2 834,10 Kč
Sada fréz pro diabetiky
Neohodnoceno
Sada fréz pro diabetiky
Akce
3 149 Kč –10 %

Sada fréz na pedikúru diabetická s 6 frézami a uzavíratelnou krabičkou.

1) Fréza diamantová Busch - kulička, vel. 018 pro úpravu nehtů. Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický.

2) Speciální čistící nehtová fréza Busch, krátká, vel. 012 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá k čistění nehtového valu. Tyto profesionální nástroje lze používat do násadců přístrojů sprejových nebo s odsáváním.

3) Fréza ke zkrácení nehtů a ošetření pokožky.

4) Fréza diamantová Busch pro jemné broušení nehtů a kůže.

5) Fréza diamantová Busch - super hrubá - Dia TWISTER, vel. 095 je speciální fréza k odstranění zrohovatělých vrstev tvrdé kůže.

6) LUKAS GT PODO nosič brusných kloboučků 10 mm - vylepšený nosič brusných kloboučku LUKAS Podo je charakteristický vysokou kvalitou nerezové stopky a jeho dokonalou vyvážeností. Pryžová část nosiče obsahuje několik štěrbin pro rychlou výměnu a bezpečné držení brusných kloboučků při broušení.

7) Uzavíratelná krabička

Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C. POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti a tím i zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacientů, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Zakoupit kalibrační váleček, aby jste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji. Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy. Prodloužíte tím jejich životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Busch 5316 Diabetic set
Akce
Busch sada fréz pro diabetiky se stojanem a boxem
Na objednávku do 6 týdnů (2 ks)
4 879 Kč
6 095 Kč (–19 %)

Busch sada 9 fréz pro diabetiky se stojanem a boxem

Kód: 5316
×

Splátková kalkulačka ESSOX