Sada fréz základní

Neohodnoceno

Sada fréz na přístrojovou pedikúru Busch základní s 6 frézami v plastové krabičce.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 2733
2 803 Kč –10 % 2 522,70 Kč
Sada fréz základní
Neohodnoceno
Sada fréz základní
Akce
2 803 Kč –10 %

Sada pro přístrojovou pedikúru - základní

Obsahuje 6 základních fréz v uzaviratelné krabičce k opracování nehtů a pokožky nohou.

1) Fréza diamantová Busch - kulička, vel. 012 pro úpravu nehtů. Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

2) Speciální čistící nehtová fréza Busch, krátká, vel. 012 - fréza z legované nerezové oceli od společnosti Busch Instrument. Jedná se o speciální frézu vyrobenou z velmi pevné a kvalitní oceli, která se používá k čistění nehtového valu. Tyto profesionální nástroje lze používat do násadců přístrojů sprejových nebo s odsáváním.

3) Fréza diamantová Busch hrubá na broušení kůže.

4) Fréza diamantová Busch - střední, vel. 055 se používá k opracování nehtů a ztvrdlé kůže.

5) Fréza diamantová Busch - super hrubá, vel. 090 - pokrokové zpracování diamantové frézy s chladícím kanálkem se používá k odstranění silně zrohovatělé kůže. Chladící kanálky zajištují snížení teploty po dobu práce.

6) LUKAS GT PODO nosič brusných kloboučků 10 mm - vylepšený nosič brusných kloboučků LUKAS Podo je charakteristický vysokou kvalitou nerezové stopky a jeho dokonalou vyvážeností. Pryžová část nosiče obsahuje několik štěrbin pro rychlou výměnu a bezpečné držení brusných kloboučků při broušení.

7) Uzavírací krabička plastová - nesterilizovatelná

Diamantové frézy značky Busch jsou odolné vůči korozi, hygienické - dají se STERILIZOVAT a díky dlouhé životnosti je jejich provoz velmi ekonomický!

Sterilizace fréz se provádí pomocí horkovzdušného sterilizátoru s nuceným oběhem vzduchu minimálně 30 minut při teplotě 180 °C. POZOR! Při překročení teploty 180 °C může dojít ke ztrátě tvrdosti, a tím i zkrácení životnosti frézy.

Všechny frézy Busch jsou pro lékařské použití, řada Dia TWISTER je určena k ošetření diabetických pacient, jedná se o zdravotnické prostředky nesoucí označení CE.

DOPORUČUJEME: Zakoupit kalibrační váleček, aby jste předešli používaní křivých fréz, které ničí kleštiny a ložiska v přístroji. Při používání, přepravě a skladování rotačních nástrojů používejte stojany na frézy. Prodloužíte tím jejich životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX