Spirularin NF mast na zarostlé nehty a nehtové valy 10ml

Neohodnoceno
Značka: Spirularin

Antibakteriální mast k terapii a ochraně před záněty nehtového lůžka zejména při ošetření zarůstajících nehtů a při korekci nehtů.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 506020
389 Kč
Spirularin NF mast na zarostlé nehty a nehtové valy 10ml
Neohodnoceno
Značka: Spirularin
Spirularin NF 10ml
Novinka

Spirularin NF mast na zarostlé nehty a nehtové valy 10ml

Antibakteriální mast k terapii a ochraně před záněty nehtového lůžka zejména při ošetření zarůstajících nehtů a při korekci nehtů.

Silné přírodní antibiotikum založené na síle mikrořas s protizánětlivým účinkem k terapii a ochraně před záněty nehtového lůžka zejména při ošetření zarůstajících nehtů a při korekci nehtů. Obsahuje vysoký podíl velmi účinné látky Spiralin® a Oxid zinečnatý 20 %.

Má zklidňující účinek po hloubkovém ošetření, podporuje hojení a účinně zlepšuje stav pokožky, má antibakteriální, dezinfekční a antimykotické vlastnosti. Chrání nehty a prostor mezi prsty před mykózou a obnovuje přirozenou ochrannou funkci kůže.

Spirularin je možné používat v těhotenství, při kojení a je vhodný i pro diabetiky.

Aplikace: Ráno a večer naneste na nehtový val.

Pokud je nehtový val hodně podrážděný, naneste silnou vrstvu masti a v případě potřeby přelepte prst náplastí.

Spirularin – unikátní řada profesionálních přípravků s patentovanou účinnou látkou Spiralin® na bradavice, mykózy, zarostlé nehty, nehtové valy, na ragády, na popraskané paty, na suchou a velmi suchou pokožku.

Přípravky Spirularin® obsahují unikátní složení. Hlavní účinnou látkou je patentovaný aktivní extrakt z mikrořas Spiralin®, který zajišťuje přirozenou mikrobiální ochranu a hydratační a vyživující složky. Co je Spiralin®? Účinná látka Spiralin® je hlavní a unikátní složka produktů, která se získává z mikrořasy Spirulina platensis. Mikrořasy rodu Spirulina platensis jsou staré 3,6 miliardy let a patří mezi nejstarší živé organismy. Ocean Pharma zkoumá kmeny mikrořas již více než 10 let a za tu dobu se podílela na výzkumech stovek různých kmenů řas a mikrořas v rámci projektů ve spolupráci s univerzitami a specializovanými institucemi.

Patentovaný aktivní extrakt z mikrořas, Spiralin®, je založen na speciálně vybraném kmenu Spirulina platensis, u něhož se požadované vlastnosti vyvinuly obzvláště silně ve srovnání s jinými kmeny. Odebraný extrakt je potencován a standardizován pomocí patentovaného procesu ošetření, který pomáhá zabezpečit očekávaný rozsah požadovaných účinků u všech hotových výrobků, všech šarží a všech aplikací.

Jeho vlastnosti jsou fascinující a jejich význam se liší v závislosti na různém použití finálních výrobků. Shrnuto, úsilí v oblasti výzkumu a vývoje „funguje, přirozeně!“

Obsah: 10ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX