POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ, SLEVY AŽ 50%, AKČNÍ NABÍDKA LEDEN 2022

X

Spirularin sada krémová pěna na velmi suchou pokožku se stojanem 12x125ml

Cenově zvýhodněná sada krémových pěn SPIRULARIN na VELMI SUCHOU POKOŽKU, POPRASKANOU POKOŽKU se stojanem, obsahuje 12 ks/125 ml

Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
506010-12
Výrobce:
Spirularin
Záruka:
2 roky
Spirularin sada krémová pěna na velmi suchou pokožku se stojanem 12x125ml
Skladem 1 ks
Dostupnost na prodejně 25. 1. 2022
Doručení zásilky 26. 1. 2022
Cena po přihlášení Účet musí mít vyplněno IČO

Popis zboží

Cenově zvýhodněná sada přípravků SPIRULARIN na VELMI SUCHOU POKOŽKU a POPRASKANOU POKOŽKU se stojanem, obsahuje 12 ks Spirularin krémová pěna – intenzivní péče na velmi suchou, popraskanou pokožku a chodidla s 10 % UREY a patentovanou ochranou složkou Spiralin®

 

Co je Spiralin®? Účinná látka Spiralin® je hlavní a unikátní složka produktů Spirularin®, která se získává z mikrořasy Spirulina platensis. Mikrořasy rodu Spirulina platensis jsou staré 3,6 miliardy let a patří mezi nejstarší živé organismy na Zemi. Tajemstvím těchto mistrů v přežití jsou speciální obranné mechanismy, které si mikrořasy vyvinuly proti svým přirozeným nepřátelům, jako jsou bakterie, mykózy a viry. Speciální antimikrobiální vlastnosti mikrořas jsou v patentovaném procesu rafinace aktivovány a posíleny.

 

Hlavní účinky přípravku:

  • Extra hydratace
  • Výživa suché a popraskané pokožky
  • Antimikrobiální vlastnosti
  • Podporuje regeneraci buněk

 

Použití: Před použitím protřepat. Nádobu držte zpříma. Sundejte víčko a lehce naneste. Aplikujte vždy pravidelně ráno a večer na pokožku na pokožku ve velikosti lískového oříšku a v masírujte.

Určeno pouze k zevnímu použití. Neaplikujte na zánětlivá místa. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku produktu. Skladujte při teplotě do 30oC. Použitelné do data uvedeného na obalu. Číslo šarže je uvedeno na obalu.

 

Obsah: 12x125ml

Výrobce: Ocean Pharma GmbH, Dieselstrasse 6,21465 Reinbek, Německo

Autorizovaný distributor a školitel pro ČR/SR: ODEL LABORATORIES, s.r.o. / PROFI-PEDIKURA.cz