UNGUISAN startovací set nehtové protetiky

Neohodnoceno
Značka: UNGUISAN

UNGUISAN startovací set nehtové protetiky - kompletní sada pro výrobu náhrady nehtů

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2022
Možnosti doručení
Kód: PG2100
2 669 Kč
UNGUISAN startovací set nehtové protetiky
Neohodnoceno
Značka: UNGUISAN
UNGUISAN startovací set nehtové protetiky
Bez ceny

Kompletní sada pro výrobu nehtových náhrad včetně návodu v českém jazyce.

Nehtová protetika UNGUISAN je metoda náhrady přírodních nehtů umělými a to jak u nohou, tak i rukou. Tato metoda byla vynalezena panem Josefem Greppmayrem (1901 – 1977) a následně v roce 1953 patentována. Postupem času podstoupila další vývoj a propracování a dnes je pravděpodobně nejuniverzálnější a nejpropracovanější formou náhrady přírodních nehtů.

Nehtová protetika je neoddělitelně spjata s hmotou UNGUISAN. Název je složen ze dvou latinských slov „unguis“ – nehet a „sanus“ – zdraví. Cílem této léčby je uzdravit přírodní nehet.

Unguisan je hmota z umělé pryskyřice skládající se z prášku a tekutého zpevňovače. Smícháním těchto dvou ingrediencí dochází během několika málo minut k polymeraci. Následně je možné tvarovat takto vzniklou hmotu do tvaru skutečného nehtu, jehož barva, tvar a vlastnosti odpovídají nehtu skutečnému, přírodnímu. Takto uměle vytvořený nehet je trvanlivý a rovněž šetrně spojený se zbytkem přírodního nehtu, který je pro uplatnění této techniky nezbytný.

Unguisan může být použit k mnoha problémům s nehty, i když je vždy třeba mít na paměti rozdíl mezi chronickým poškozením a dočasným poškozením nehtu. Základním pravidlem ovšem je, že musí na prstu být alespoň zbytek přírodního nehtu, který následně využijeme k trvalému připevnění nehtu umělého.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: