Akční nabídka DUBEN 2018, platnost do 24.4.

X

LUKAS Podological

LUKAS Podological - podologické brusné kloboučky a nosiče. Světová inovativní novinka s technologií změny barvy - termo brusné kloboučky s 2stupňovou tepelnou výstrahou.

LUKAS Podological

LUKAS Podological - podologické brusné kloboučky a nosiče. Světová inovativní novinka s technologií změny barvy - termo brusné kloboučky s 2stupňovou tepelnou výstrahou.

 

Německá společnost LUKAS je specialistou na podologické brusné čepičky a nosiče s 80 letou tradicí výroby, stále vlastněným a řízeným rodinou. Dnes již zaměstnává okolo 650 zaměstnanců a vyrábíme v různých lokalitách nejmodernější technologií. Díky bohatým zkušenostem vyvíjí inovativní řešení a vyrábí vysoce hodnotné nástroje. Takto se LUKAS etabloval na mezinárodním trhu jako specialista na podologii.

 

Brusné kloboučky LUKAS poskytují vynikající kvalitu splňující přísná pravidla normy DIN ISO 9001:2015. CE označením dokládá, že výrobky prošly odpovídají zákonným požadavkům na medicinální výrobky.

 

Výhody brusných kloboučků LUKAS PODO:

a) Brusné kloboučky LUKAS jsou ve srovnání s frézami a diamantovými bruskami

při pořizovácí cenově mnohem výhodnější."

b) Brusné kloboučky LUKAS jsou k dostání v nejrůznějších velikostech, tvarech a jemnostních stupních, pracují rychleji a velmi přesně.

c) Jedná se o jednorázovou pomůcku, proto odpadá složité a časově náročné čistění. Díky hygienickému jednorázovému použití čepiček se nepřenášejí žádné zárodky od jednoho klienta na druhého. Pacienti a klienti se tak cítí dobře a v bezpečí.

d) Použitím brusného kloboučku lze také vyloučit řezná poranění.

c) Diabetici se při péči o nohy pomocí brusných čepiček cítí bezpečně. Podologické brusné kloboučky - hygienická ochrana s antiadhezním efektem. Takto se dnes provádí jemné podologické ošetření a medicinální péče o nohy!

Stránky výrobce: https://www.lukas-podological.com/

Zobrazit více
Vybírejte z top značek