AKČNÍ NABÍDKA SRPEN, platnost do 26.8.

X

Přístroje na pedikúru

NEHLUČNÉ, BEZUHLÍKOVÉ PŘÍSTROJE NA PEDIKÚRU A MANIKÚRU SE ZÁRUKOU 24 MĚSÍCŮ! Prodloužená záruka na 24 měs. se vztahuje na oba motory motory a kompletní elektroniku! Nevztahuje se pouze na ložiska v násadci a na opotřebené uhlíky u starších typů s uhlíkovými motory. Toto je uvedeno i v záručním listě. Záruku 2 roky poskytujeme již 9 let.

VIDEO ,,JAK SPRÁVNĚ ČISTIT PŘÍSTROJE S ODSÁVÁNÍM."

Přístrojová pedikúra, suchá přístrojová pedikúra, je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem, který používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje na pedikúru s odsáváním a různé frézy a nástavce. Pedikúra, manikúra prováděná profesionálními přístroji je pečlivější, šetrnější například při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná. Na základě naši několikaleté zkušenosti Vám můžeme doporučit světovou značku profesionálních přístrojů na pedikúru a přístrojů na manikúru hadewe, kterou exkluzívně zastupujeme v ČR a SR.

 

Společnost hadewe GmbH je rodinná firma, kterou založil v roce 1967 Herbert Menzel před 50 lety, přístroje se vyráběly hlavně  pro dentální průmysl. Nyní se přístroje používají nejvíce na přístrojovou pedikúru, manikúru a nehtový desing.

Přístroje na pedikúru hadewe mají několik patentových řešení (např. uložení motoru v gumovém pouzdře, které výrazně snižuje vibrace, rychlý  upínací knoflík fréz atd.), jsou velmi spolehlivé a nenáročné na údržbu, a proto můžeme nabídnou záruku 24 měsíců a nikoliv pouze 12 měsíců, velký sací výkon, plnohodnotný servis za rozumnou cenu, zapůjčení náhradního stroje zdarma. Více na www.hadewe.cz

Potřebujete poradit? Kontaktujte naši technickou a servisní podporu na tel: 773 100 813.

Zobrazit více

NOVINKA 8/2019 - BEZUHLÍKOVÉ PŘÍSTROJE S VYŠŠÍM SÁCÍM VÝKONEM O 20%!

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR BEZUHLÍKOVÝCH PŘÍSTROJŮ V ČR/SR! (ZDE: Přístroje na domácí pedikúru) Doporučujeme: BEZUHLÍKOVÉ, tiché přístroje, ušetříte na servisu za nové uhlíky. Nakupujte od TOP prodejce hadewe 2014-18 nové nehlučné, bezuhlíkové a bezúdržbové přístroje s odsáváním na pedikúru a manikúru. Doporučujeme: Nejčastější otázky a odpovědi při koupi přístroje. Rádi poradíme a pomůžeme s výběrem, volejte tel: +420 773 100 813.

  • Nejprodávanější značka prof. přístrojů na pedikúru v ČR
  • Německá kvalita, 50 letá tradice výroby = bezporuchovost přístrojů
  • Nejlepší cena na trhu na nehlučný, bezuhlíkový přístroj Veloria 40 za 34.900 Kč
  • Nejlepší cena na trhu na sprejový přístroj SPR4 za 41.900 Kč
  • Dva typy násadců - kulaté odsávání a bodové odsávání - systém hadewe
  • Nejlépe vybavené přístroje Auroria,Medeas -české menu,světlo/ovládání na násadci
  • GARANTUJEME záruku 24 měs., náhradní přístroj v záruce ZDARMA - porovnejte
  • Porovnejte ,,hodnocení od zákazníků" a ceny za servis
  • Výhodné financování a leasing!

 

Nejprodávanější zboží

Vybírejte z top značek