SUPER AKCE - sleva 20% na PODOPHARM (PROFI balení na ič), sleva až 6.000 Kč na přístroje hadewe, platí do 20.10.!

X

Přístroje na pedikúru

NEHLUČNÉ, BEZUHLÍKOVÉ PŘÍSTROJE NA PEDIKÚRU A MANIKÚRU SE ZÁRUKOU 24 MĚSÍCŮ! Prodloužená záruka na 24 měs. se vztahuje na oba motory motory a kompletní elektroniku! Nevztahuje se pouze na ložiska v násadci a na opotřebené uhlíky u starších typů s uhlíkovými motory. Toto je uvedeno i v záručním listě. Záruku 2 roky poskytujeme již 9 let.

VIDEO ,,JAK SPRÁVNĚ ČISTIT PŘÍSTROJE S ODSÁVÁNÍM."

Přístrojová pedikúra, suchá přístrojová pedikúra, je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem, který používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje na pedikúru s odsáváním a různé frézy a nástavce. Pedikúra, manikúra prováděná profesionálními přístroji je pečlivější, šetrnější například při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná. Na základě naši několikaleté zkušenosti Vám můžeme doporučit světovou značku profesionálních přístrojů na pedikúru a přístrojů na manikúru hadewe, kterou exkluzívně zastupujeme v ČR a SR.

 

Společnost hadewe GmbH je rodinná firma, kterou založil v roce 1967 Herbert Menzel před 50 lety, přístroje se vyráběly hlavně  pro dentální průmysl. Nyní se přístroje používají nejvíce na přístrojovou pedikúru, manikúru a nehtový desing.

Přístroje na pedikúru hadewe mají několik patentových řešení (např. uložení motoru v gumovém pouzdře, které výrazně snižuje vibrace, rychlý  upínací knoflík fréz atd.), jsou velmi spolehlivé a nenáročné na údržbu, a proto můžeme nabídnou záruku 24 měsíců a nikoliv pouze 12 měsíců, velký sací výkon, plnohodnotný servis za rozumnou cenu, zapůjčení náhradního stroje zdarma. Více na www.hadewe.cz

Potřebujete poradit? Kontaktujte naši technickou a servisní podporu na tel: 773 100 813.

Zobrazit více

MIMOŘÁDNÉ SLEVY AŽ 12%, AŽ 6.000 Kč!  NOVINKA 2019 - BEZUHLÍKOVÉ PŘÍSTROJE S VYŠŠÍM SÁCÍM VÝKONEM O 20%!

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR BEZUHLÍKOVÝCH PŘÍSTROJŮ ZA NEJLEPŠÍ CENY V ČR/SR! (ZDE: Přístroje na domácí pedikúru) Doporučujeme: BEZUHLÍKOVÉ, tiché přístroje, ušetříte na servisu za nové uhlíky. Nakupujte od TOP prodejce hadewe 2014-18 nehlučné, bezuhlíkové a bezúdržbové přístroje s odsáváním na pedikúru a manikúru. Nejčastější otázky a odpovědi při koupi přístroje. Velmi rádi poradíme a pomůžeme s výběrem, volejte tel: +420 773 100 813.

 • Nejprodávanější značka přístrojů na pedikúru
 • Německá kvalita, 50 letá tradice výroby = bezporuchovost
 • GARANTUJEME záruku 24 měs., náhradní přístroj v záruce ZDARMA
 • Rychlý a cenově dostupný servis. Neposíláme do Německa!
 • Nejlepší cena na nehlučný, bezuhlíkový přístroj Veloria 40 - 34.900 Kč
 • Nejlepší cena na sprejový přístroj SPR4 - 41.900 Kč
 • Patentovaný upínací systém - frézy nevyjíždějí a neprotáčejí se
 • Dva typy násadců - kulaté odsávání a bodové odsávání - jen u hadewe
 • Nejlépe vybavené přístroje Auroria,Medeas -české menu,světlo/ovládání na násadci
 • Porovnejte ,,hodnocení od zákazníků" a ceny za servis
 • Výhodné financování a leasing

 

Nejprodávanější zboží