PROFI-PEDICURE CUP 2013

PROFI PEDICURE CUP 2013 - 3. Mistrovství České Republiky v profesionální pedikúře 2013 již zná vítěze!

Již známe vítězku 3. Mistrovství České Republiky v profesionální pedikúře Profi-Pedicure Cup 2013, který byl součástí veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 5. - 6. 4. 2013. Soutěž hodnotíme vzhledem k velkému zájmu soutěžících, celkem se přihlásilo 33 pedikérek jako skvělý počin! Pořadatelé soutěže a porota odvedla výbornou práci.

 

Všem pořadatelům, porotě, soutěžícím a také hlavnímu sponzorovi

panu Bláhovi z Gehwolu, tímto za naši společnost velmi děkujeme!

 

Naše společnost ODEL LABORATORIES s.r.o., provozovatel obchodu www.PROFI-PEDIKURA.cz byla generálním sponzorem tohoto mistrovství. Vítězce jsme předali hlavní výhru přístroj hadewe Helius Light v hodnotě 34 990 Kč. Cenou za druhé místo byla sada nehtových špon podofix včetně kurzu  v hodnotě 5 800 Kč, třetí cenou byla značková manikúra Credo Solingen.
 

Cílem soutěže bylo opět zdůraznit význam oboru pedikúra, jako velmi potřebné a nedílné součásti péče o tělo a zdraví. Zároveň poukazuje na vysoce náročnou odbornou práci, kterou je právě profese pedikérů.

 
Vítězkou 3. Mistrovství České Republiky v profesionální pedikúře

Profi Pedicure Cup 2013 se stala:
 
MiriamTejklová z Prahy
 
 BLAHOPŘEJEME!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Mistrovství České republiky profesionálních pedikérů

Profi Pedicure Cup 2013
Termín soutěže: sobota 6. dubna 2013
Místo konání: Praha 7, Výstaviště Holešovice
Pořadatel mistrovství: www.profinail.cz ve spolupráci s Inchebou Praha a Intercharm s.r.o.
Sponzoři soutěžících:
Generální partner www.PROFI-PEDIKURA.cz Odel Laboratories s.r.o.
Hlavní partner www.GEHWOL.cz Raymond Bláha - Hevea
Uzávěrka přihlášek: do 20. 3. 2013
CÍL SOUTĚŽE
Tato soutěž vznikla s cílem zdůraznit význam oboru pedikúra, jako velmi potřebné nedílné součásti celkové péče o tělo a zdraví. Popularizací péče o chodidla, tak často podceňované a opomínané služby, jde o další rozvoj, podporu, zkvalitnění a vyzvednutí vysoce náročné profese a práce pedikérek.
SOUTĚŽNÍ PODMÍNKY
Porota očekává vysoce profesionální výkony ze strany soutěžících ve smyslu ukázky kvalitní pedikúry na vhodně zvoleném modelu. Vlastní výběr modelu by měl zajistit dostatečnou ukázku zručnosti pedikérky a jejích jednotlivých úkonů. Proto prosím volte model, na kterém každá z vás může předvést co nejširší ukázky své zručnosti. Za nevhodný model se považují nohy, na kterých není co k opracování. Nevhodným modelem pro soutěž jsou také nemocné nehty či plosky. Soutěžící se dostaví na pracoviště podle časového plánu a rozvrhu, který obdrží těsně před soutěží se vstupními kartičkami pro model a soutěžící. Soutěžní čas je 90 minut
Registrační poplatek účastníka: 500,- Kč (hradí se až na místě u registrace soutěžících)
Nutno předložit živnostenský list či rekvalifikační osvědčení, občanský průkaz či pas při registraci soutěžících. Tato soutěž je určena pouze pro profesionály, je tedy nutné doložit potřebná osvědčení a doklady. Každá ze soutěžících obdrží diplom a pamětní plaketku za účast v této soutěži a dárky sponzorů. Vítězné práce budou oceněny poháry, diplomy a cenou generálního partnera soutěže.
SOUTĚŽNÍ POMŮCKY:
Soutěžící si přinesou veškeré potřebné pomůcky a doplňky potřebné ke své činnosti včetně hygienických potřeb (pro soutěžící na klasickou pedikúru je potřeba zajistit si vaničku a nádobu na vodu.
Doporučujeme: vlastní osvětlení, vaničku (u klasické pedikúry), odlakovač, pracovní vybavení, náčiní a pomůcky, hygienické doplňky, fréza (u přístrojové pedikúry), v případě potřeby podnosnice apod.
Sponzoři soutěžících:
Generálním sponzorem 3. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře PROFI PEDICURE CUP 2013 je společnost ODEL LABORATORIES s.r.o., provozovatel specializovaného obchodu pro pedikúru a manikúru (www.PROFI-PEDIKURA.cz), který poskytne tyto ceny:
1. místo
Hlavní cenou 3. Mistrovství České Republiky v profesionální pedikúře - PROFI-PEDICURE CUP 2013 je profesionální přístroj hadewe Helius Light v hodnotě 34 990 Kč. Tento přístroj hadewe Helius Light získal na veletrhu INTERBEAUTY PRAHA 2012 hlavní cenu VELKÝ ZLATÝ POHÁR v kategorii inovativní přístroj veletrhu. Další informace o přístroji naleznete na www.hadewe.cz nebo na www.PROFI-PEDIKURA.cz.
2. místo
Profesionální startovací sada nehtových špon podofix od německé společnosti 3TO GmbH v hodnotě 3 990 Kč
- www.lecba-nehtu.cz a pětihodinový kurz na NEHTOVÉ ŠPONY COMBIped, podofix v ACADEMII PROFI-PEDIKURA v hodnotě 1 690 Kč.
3. místo
Značková manikúra Credo Solingen v hodnotě 1 099 Kč
- www.credo-solingen.cz.
 
 

KRITERIA HODNOCENÍ

1. MODEL
Hodnotí se vhodný výběr modelu (zda nohy byly vybrány vhodně, ne příliš mladé nebo nemocné, zda na nohou bylo vůbec co k opracování, nebo nebyli nohy do předu upravené, doporučujeme výběr modelu s vyšším zatížením, kuří oka atd.) 1-10 bodů
2. ÚPRAVA A OPRACOVÁNÍ PLOSEK
Hodnotí se opracování a úprava plosek z hlediska vzhledu kůže 1-10 bodů
3. ÚPRAVA NEHTÚ
Hodnotí se úprava nehtů 1-10 bodů
4. HYGIENA
Hodnotí se dodržování hygieny při práci a na pracovišti 1-10 bodů
5. PROFESIONALITA
Hodnotí se profesionalita, zručnost a vybavení pedikérky 1-10 bodů
6. LAKOVÁNÍ NEHTŮ
Hodnotí se kvalita nalakování nehtů přiděleným červeným lakem 1-10 bodů
7. CELKOVÝ VZHLED A DOJEM
Hodnotí se celkový vzhled nohou po celkové úpravě a lakování 1-10 bodů
Soutěžní čas 90 minut
V případě odborných dotazů k soutěži a kritériím se obracejte na předsedkyni poroty soutěže Janu Petřinovoupetrinova@chello.cz, tel. 608 970 003.
Zvláštní poděkování patří společnosti Incheba Praha spol. s r.o., pořadateli veletrhu za
poskytnutí prostor a technického zázemí pro uskutečnění této soutěže.
×

Splátková kalkulačka ESSOX