Špony na nehty podofix, COMBIped

Systémy 3TO nehtových špon - nehtových rovnátek COMBIped a podofix umožňují ošetřit každý typ deformovaných nebo zarostlých nehtů. Díky specializaci společnosti 3TO na nehtové rovnátka - nehtové špony, německé kvalitě, vlastního výzkumu a odbornému systému poradenství získávají pedikéři a podologové účinný systém na zarostlé nehty, deformované nehty.

UPOZORNĚNÍ: ŠPONY NA NEHTY JSOU PRODÁVÁNY POUZE NA IČO A JSOU URČENY PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽÍTÍ!

Profesionální špony na nehty COMBIped získaly na veletrhu INTERBEAUTY PRAHA, 5. - 6. 4. 2013 v kategorii inovativní kosmetická metoda hlavní cenu VELKÝ ZLATÝ POHÁR. 

3TO - Váš specialista na nehtová rovnátka - nehtové špony
Jsme velmi potěšeni, že naše společnost ODEL LABORATORIES s.r.o./PROFI-PEDIKURA.CZ Vám nyní může nabídnout tyto unikátní systémy a zároveň Vás odborně proškolit v našem školícím centru ACADEMIA PROFI-PEDIKURA.CZ.

Pedikéři, podologové a lékaři nyní nabízejí několik možností účinného ošetření deformovaných nebo zarostlých nehtů, vždy tak aby se vyhnuli nepříjemnému chirurgickému zákroku.

Aplikace dnešních moderních metod například metody COMBIped nebo podofix, trvají pár minut a poskytují plnohodnotné odstranění potíží se zarostlými nebo deformovanými nehty. Po bezbolestné aplikaci COMBIped nehtovými šponami nebo nehtovými šponami podofix dochází za určitou dobu k narovnání nehtové ploténky až do svého normálního růstu.

Systémy 3TO špon umožňují ošetřit každý typ deformovaných nebo zarostlých nehtů. Díky specializaci společnosti 3TO na nehtové rovnátka-nehtové špony, německé kvalitě, vlastního výzkumu, odbornému systému poradenství získávají pedikéři a podologové prostřednictvím proškolených a autorizovaných distributorů plně profesionální a účinné produkty, vždy s cílem maximálně pomoci každému pacientovi.

Nehtová špona podofix® byla s velkým úspěchem uvedena na trh již v roce 2007 a dodnes patří k nejčastěji používaným šponám. Společnost 3TO však nezahálí a v roce 2010 vylepšila stávající špony a uvedla na trh novou inteligentní kombinovanou nehtovou šponu COMBIped. 

Tento systém byl vyvinut na základě úspěchu původní 3TO špony (uvedeno na trh v roce 2002) a aktivní nalepovací špony podofix. COMBIped systém kombinuje výhody těchto obou osvědčených systémů!

Z těchto důvodů jsme se rozhodli, že ze stávající nabídky společnosti 3TO - COMBIped, podofix 3TO - Spange  zařadit do našeho sortimentu nehtové špony - nehtové rovnátka podofix a COMBIped. Drátkové špony 3TO byly v sortimentu nahrazeny novějším systémem PODOPHARM a také zdůvodu jejich okopírování!

Více informací k nehtovým šponám, šponování a zarostlým nehtům naleznete také na našich specializovaných stránkách www.spony-na-nehty.cz 

Informace o kurzech a školeních na nehtové špony naleznete: ZDE

ORTHONYXIE, Unguis  incarnatus - Onychocryptosis
Většina z nás již slyšela slovo ORTODONCIE - jedná se o obor zabývající se rovnáním zubů. Existuje však také obor ORTHONYXIE, který se zabývá rovnáním - šponováním nehtů. 

ORTHONYXIE - již samotný název pochází z řeckého slova ORTHOS = přímý, rovný, správný a slova ONYX-ONYCHOS = nehet. Orthonyxie nebo také šponování - rovnání nehtů se provádí pomocí různých typů kovových, plastových nebo kombinovaných nehtových rovnátek - špon.

Pozn: V oboru ORTHONYXIE se použíji dva výrazy nehtová rovnátka nebo nehtová špona podle německého slova Spange.

Deformované, stočené nehty nebo další potíže ve formě zarostlých nehtů  jsou dnes velmi rozšířeným problémem pro mnoho pacientů. Různě deformované typy nehtů a zarostlé nehty se zpravidla projevují v důsledku genetické predispozice. Zarostlé nehty (v lékařské terminologii "unguis incarnatus") mohou také vznikat nesprávným stříháním nehtů nebo používáním nevhodné obuvi.

"Unguis incarnatus" a "Onychocryptosis" (ř. onyx-onychos nehet, ř. kryptein skrývat) onychokryptóza, vrůstání, zarůstání nehtů) jsou latinské a řecké termíny pro zarůstající nehet, kde okraj nehtu vnikl do nehtového valu a tím způsobuje nepohodlí až bolest. Tato diagnóza se nejčastěji vyskytuje u klientů, kteří ji mají geneticky vrozenou, dále u klientů, kteří si špatně pečují o své nehty nebo u žen, které chodí ve špatně obuvi. V dnešní době se tato diagnóza projevuje i u dětí.

Lékařská terminologie: "Unguis incarnatus" - lat. zarůstající nehet. Relativně častý stav vznikající především na nehtu palce nohy. Dochází k pronikání laterálních částí nehtové ploténky do okolní kůže se zánětlivou reakcí paronychie a vznikem granulací. Na vzniku se podílí způsob zastřiháváni nehtů a příliš těsná obuv. Léčí se antiseptickými prostředky, popř. excizí části nehtové ploténky. Zdro

Výběr různých značek a systému nehtových rovnátek - nehtových špon:

• Fraser - jednodílná rovnací špona, viz. obrázek
• 3TO - SpangeORa - Spange, viz. obrázek - složitější, ale velmi účinné špony složené z více částí
• BS - Spange viz.obrázek, Onyclip - oblíbené plastové a kovové špony, které se lepí na povrch nehtu
• 3TO - podofix aktivní nalepovací špona z elastické plastové podložky, která se nalepí na nehet a integrovaný aktivační drátek
• 3TO - COMBIped - kombinuje to nejlepší ze systému 3TO - Spange a podofix tedy sílu drátku špony s výhodami nalepovací špony

Hlavní výhody ošetření zarostlých nebo deformovaných nehtů šponami podofix, COMBIped:

- rychlá úleva od potíží
- dlouhodobé zlepšení
- jednoduchá a velmi šetrná aplikace
- vynikající přizpůsobení špon různým typům nehtů
- neomezují klienta při každodenní rutině ani při pracovních a sportovních aktivitách
- vynikající alternativa chirurgického zákroků
- špony jsou klasifikovány jako zdravotnický prostředek, jako např. zubní rovnátka

3TO inteligentní špony pro každý typ nehtu

Správný výběr a vhodnost systému nehtové špony musí vždy zvolit proškolený pedikér, podolog podle diagnózy pacienta a typu nehtu.

Bestselerem společnosti 3TO jsou špony podofix a COMBIped, a proto jsme se rozhodli je po půl ročním testování zařadit do našeho sortimentu.

Vhodnost výběru a aplikace daného systému:

Nehtové špony - nehtová rovnátka podofix® a COMBIped®

COMBIped® nehtová špona je zvláště účinná metoda pro zarostlé a deformované nehty.

Jedna strana nehtového špony - drátek zakončený malým háčkem se zasouvá pod okraj zarostlého nebo zkrouceného nehtu a druhý konec špony, který je zakončen plastovou podložka se lepí na druhou stranu na nehtu. Tato špona podporuje přirozený růst nehtů.

Vzhledem k trvalému vlivu napětí drátku na nehet poskytují nehtové špony COMBIped®maximální pohodlí a optimální výsledky ošetření.

Oblasti použití:
COMBIped nehtové špony
 jsou vhodné k ošetření deformovaných a zarostlých nehtů. Tento systém umožňuje použití drátku špony, i když je jedna strana nehtu nepřístupná. V závislosti na jejím používání, pracuje špona na jednu nebo na obou stranách nehtu!

Nová inteligentní kombinovaná nehtová špona COMBIped byla vyvinuta na základě úspěchu původní 3TO špony a aktivní nalepovací špony podofix. COMBIped systém kombinuje výhody těchto obou osvědčených systémů. COMBIped špony by měl aplikovat pouze kvalifikovaný a zkušený pedikér nebo podolog.

Způsob používání:
COMBIped
 nehtová špona kombinuje sílu drátku špony s výhodami nalepovací špony.

Jedna strana špony se skládá z pružinového drátku, který je zahnutý pod nehet. Druhá strana je vybavena plastovou podložku, která se snadno nalepí na nehet. COMBIped špony mají trvalý účinek na nehet a můžou aktivně působit na tvar nehtu na jedné nebo obou stranách, přináší dlouhodobý efekt a viditelné výsledky!

COMBIped nehtové špony poskytují konstantní, jemné napětí na nehet, které umožňuje korekci i silně deformovaných nehtů. Napětí působící na nehty může být přizpůsobeno k dané diagnóze správným výběrem vhodné síly drátku a také lehkým přihnutím drátku.

COMBIped špony jsou k dispozici ve třech různých silách: SOFT, MEDIUM, HARD

Zkrácený postup aplikace nehtovou šponou COMBIped:

CELÝ ZPŮSOB APLIKACE NEHTOVÉ ŠPONY COMBIped MŮŽETE ZHLEDNOUT NA ORIGINÁLNÍM VIDEU SPOLEČNOSTI 3TO: ZDE

DOPORUČUJEME absolvovat školení, kde se pod odborným vedením nejen vysvětlí, ale i zároveň si pedikér/pedikérka vyzkouší obě metody tedy podofix aktivní nalepovací nehtové špony a COMBIped kombinované nehtové špony, a potom se může rozhodnout, se kterou metodou začne pracovat. 
Oba systémy jsme testovali necelých půl roku, a proto raději doporučujeme zúčastnit se kurzu s touto tématikou. Na začátku se musí pedikér naučit technologický postup, a pak natrénovat vyrobení háčku, zasunutí háčku pod nehet, jak správně šponu nalepit, aby neupadla atd……!!! 

Informace o kurzech a školeních na nehtové špony naleznete: ZDE.

COMBIped nehtová špona a příslušenství

Startovací sada obsahuje všechny nutné přípravky a nástroje, které potřebujete pro práci se šponami COMBIped:
1)   COMBIped špony - tří tvrdosti drátku - SOFT, MEDIUM, HARD 
2)   Speciální vteřinové lepidlo se štětečkem
3)   Tampóny s alkoholem pro odstranění mastnoty z nehtu a špony
4)   3TO kombinované kleště na ohýbání drátku
5)   COMBIped kleště na fixaci špony
6)   Kleště na stříhání drátku
7)   Papírový pilník

SOUČÁSTÍ KAŽDÉHO STARTOVACÍHO BOXU JE KOMPLETNÍ MANUÁL V ČESKÉM JAZYCE!

Více informací k nehtovým šponám, šponování a zarostlým nehtům naleznete na našich speciálních stránkách www.spony-na-nehty.cz

Aktivní nalepovací nehtové špony podofix®

Aktivní nalepovací nehtové špony podofix® lze použít prakticky na všechny zdeformované, zkroucené a zarostlé nehty. Kromě tohoto použití se doporučuje tento systém k ošetření hypergranulace a kuřího oka v nehtovém valu. Obzvlášť se doporučují používat, jestliže je nehtový val příliš úzký na vložení očka drátku. Aplikace s tímto systémem je velmi jednoduchá a poskytuje rychlé ošetření klienta. Špona je konstruovaná tak, že se velmi snadno přizpůsobí tvaru nehtu.

Podofix nehtová špona je výborné řešení pro rovnoměrné nastavení napětí pro narovnání nehtu a navíc nemá vliv na každodenní život klienta.

Oblasti použití:
Aktivní nalepovací nehtové špony podofix®
 jsou inovativní způsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů. Tato metoda korekce nehtů je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Účinnost této metody potvrzuje řada klientů, pedikérů a podologů. Pomocí této jednodušší metody se mohou klienti vyhnout chirurgické zákroku. Nástup účinku této metody je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně zcela bezbolestný.

Aktivní nalepovací nehtové špony podofix® se ihned přizpůsobují individuálnímu tvaru nehtu a můžou být aplikovány okamžitě, a proto pomáhají ve většině případů výrazně zmírnit klientovo nepohodlí. Aplikace špony trvá jen několik minut a je téměř neznatelná. Další výhodou je, že během ošetření špony klienta nijak neomezují v každodenním životě nebo dokonce může praktikovat sportovní a vodní aktivity.

Způsob používání:
Aktivní nalepovací špony podofix®
 lze použít pro většinu případů deformovaných a zarostlých nehtů.
Doporučují se pro ošetření hypergranulace a kuřích ok v záhybu nehtového valu. Podofix špony mohou být použity jako příprava na ošetření 3TO nebo COMBIped šponou, pokud je však na nehtu dostatečný prostor pro zasunutí malého háčku  pod okraj nehtu.

Metoda podofix je jednoduchý a účinný způsob, jak obnovit správný růst nehtu tak, aby se zabránilo opakovanému zarůstání. I zde platí, že aplikovat tuto metodu by měl zkušený a proškolený pedikér nebo podolog.

Vždy je velmi důležité, aby pedikér nejen vybral správný typ špony, ale i jí umístil na nejlepší vhodné místo a zároveň dodržel technologický postup. Pokud toto zanedbá, tak se nedostaví požadovaný výsledek, špona nebude držet a nakonec se vše i finančně prodraží, a proto doporučujeme, aby se odborný personál vždy zúčastnil krátkého školení, kde si vše vyzkouší a natrénuje.

Rozdíly ve srovnání s dalšími lepícími šponami je v tom, že špony podofix  jsou přizpůsobeny pro všechny tvary nehtů, aplikace trvá několik málo minut a hlavní rozdíl je v i integrovaném drátku, kterým nastavíte požadované napětí nehtu, a tím zvyšujete maximální účinnost špony na nehet.

Podofix aktivní nalepovací nehtová špona se skládá z elastické plastové podložky, která se nalepí na nehet a integrovaný aktivační drátek, který po utažení způsobuje požadované napětí. Po přilepení podložky a zatočení drátku se utažené drátkové očko odstřihne a umístí do dutiny v plastové podložce, kde se následně překryje speciálním gelem.

 

Aktivní nalepovací nehtové špony podofix® jsou dostupné v těchto velikostech: S (16 mm); M (19 mm); L (22 mm)

Zkrácený postup aplikace nehtovou šponou podofix:

CELÝ ZPŮSOB APLIKACE NEHTOVÉ ŠPONY podofix MŮŽETE ZHLEDNOUT NA ORIGINÁLNÍM VIDEU SPOLEČNOSTI 3TO: ZDE

DOPORUČUJEME absolvovat pětihodinové školené, kde se pod odborným vedením nejen vysvětlí, ale i zároveň si pedikér/pedikérka vyzkouší obě metody tedy podofix aktivní nalepovací nehtové špony a COMBIped kombinované nehtové špony, a potom se může rozhodnout, se kterou metodou začne pracovat.
Oba systémy jsme testovali necelých půl roku, a proto raději doporučujeme zúčastnit se kurzu s touto tématikou. Na začátku se musí pedikér naučit technologický postup, a pak natrénovat vyrobení háčku, zasunutí háčku pod nehet, jak správně šponu nalepit, aby neupadla atd……!!! 

Informace o kurzech a školeních na nehtové špony naleznete: ZDE

Podofix aktivní nalepovací nehtová špona a příslušenství
 
Startovací sada obsahuje všechny nutné přípravky a nástroje, které potřebujete pro práci se šponami podofix: 

SOUČÁSTÍ KAŽDÉHO STARTOVACÍHO BOXU JE KOMPLETNÍ BAREVNÝ MANUÁL V ČESKÉM JAZYCE!

1)   Podofix špony - čtyři velikosti - S, M, L 
2)   Speciální vteřinové lepidlo se štětečkem
3)  Tampóny s alkoholem pro odstranění mastnoty z nehtu a špony
4)   Speciální nástroj na utažení špony
5)   Kleště na stříhání drátku
6)   Stěrka na nanášení PediGelu
7)   PediGel 
8)   UV mikro lampa

Více informací k nehtovým šponám, šponování a zarostlým nehtům naleznete na našich speciálních stránkách www.spony-na-nehty.cz

×

Splátková kalkulačka ESSOX