Výsledky PROFI PEDICURE CUPU 2014

Po roce se opět konal další ročník velmi populární soutěže pro profesionální pedikéry a pedikérky PROFI-PEDICURA CUPU 2014.  Již potřetí jsme byli generálním sponzorem této stále populárnější soutěže. Vítězce paní Zikánové Barboře jsme předali hlavní cena přístroj hadewe ZELOS Light, na druhém místě skončila Šimonovská Monika, která si odnesla startovací sadu nehtových špon COMBIped. Na třetím místě se umístila Slavíková Kateřina, která si od nás vybrala pracovní oblečení značky VENA. Další velmi hodnotné ceny věnoval pan Bláha z Gehwolu.

Všem děkujeme za účast a vítězům blahopřejeme!

 
Výsledky soutěže - PROFI PEDICURE CUP 2014
1. Zikánová Barbora  - Hlavní cena přístroj hadewe ZELOS Light
2. Šimonovská Monika  - Startovací sada nehtových špon COMBIped
3. Slavíková Kateřina  - Pracovní oblečení značky VENA dle vlastního výběru

Po roce tady opět máme další ročník velmi populární soutěže pro profesionální pedikéry a pedikérky. Tento již 4.ročník PROFI-PEDICURA CUPU 2014 je součástí veletrhu INTERBEAUTY, který se bude konat od 4-5.4.2014 v Praze Holešovicích. Máme tu čest být již potřetí generálním sponzorem této stále populárnější soutěže. Kromě sponzorování soutěže budeme na veletrhu i vystavovat a prezentovat mnoho novinek včetně pracovního oblečení VENA.

Pro vítěze jsme opět připravili velmi hodnotné ceny. Hlavní výhrou je novinka 2014 profesionální přístroj na pedikúru hadewe ZELOS Light v hodnotě 41 900 Kč, druhou cenou je sada nehtových špon COMBIped a třetí pracovní oblečení značky VENA. Tyto ceny věnuje generální sponzor PROFI-PEDIKURA.cz/ODEL LABORATORIES, s.r.o.

Pravidla soutěže a přihláška ke stažení

 4 . Mistrovství České republiky profesionálních pedikérů

Vážené dámy a pánové,
vážení soutěžící,


dovolujeme si Vás pozvat k účasti na 4.ročníku Mistrovství ČR v profesionální pedikúře pořádané v rámci jarního mezinárodního veletrhu kosmetiky a kadeřnictví INTERBEAUTY PRAGUE 2013 4.-5.4.2014 (pátek-sobota)

Termín soutěže: sobota 5.dubna 2014

Místo konání: Výstaviště Praha 7, Holešovice

Pořadatel mistrovství: www.profinail.cz ve spolupráci s Inchebou Praha a Intercharm s.r.o.

Sponzoři soutěžících:
Generální partner: www.PROFI-PEDIKURA.cz / ODEL LABORATORIES,s.r.o.
Hlavní partner: www.GEHWOL.cz Raymond Bláha – Hevea

Hlavní výhrou je novinka 2014 profesionální přístroj na pedikúru hadewe ZELOS Light v hodnotě 41 900 Kč, druhou cenou je sada nehtových špon COMBIped a třetí pracovní oblečení značky VENA. Tyto ceny věnuje generální sponzor PROFI-PEDIKURA.cz


Zvláštní poděkování patří společnosti Incheba Praha spol. s r.o., pořadateli veletrhu, za poskytnutí prostor a technického zázemí pro uskutečnění této soutěže, věnování vítězných pohárů, trofejí a diplomů.

Uzávěrka přihlášek : do 20. 3. 2014

CÍL SOUTĚŽE

Tato soutěž vznikla s cílem zdůraznit význam oboru pedikúra, jako velmi potřebné nedílné součásti celkové péče o tělo a zdraví.
Popularizací péče o chodidla, tak často podceňované a opomínané služby, jde o další rozvoj, podporu, zkvalitnění a vyzvednutí vysoce náročné profese a práce pedikérek.

SOUTĚŽNÍ PODMÍNKY

Porota očekává vysoce profesionální výkony ze strany soutěžících ve smyslu ukázky kvalitní pedikúry na vhodně zvoleném modelu. Vlastní výběr modelu by měl zajistit dostatečnou ukázku zručnosti pedikérky a jejích jednotlivých úkonů. Proto prosím volte model, na kterém každá z vás může předvést co nejširší ukázky své zručnosti. Za nevhodný model se považují nohy, na kterých není co k opracování. Nevhodným modelem pro soutěž jsou také nemocné nehty či plosky.
Soutěžící se dostaví na pracoviště podle časového plánu a rozvrhu, který obdrží těsně před soutěží se vstupními kartičkami pro model a soutěžící.

Soutěžní čas je 90 minut

Registrační poplatek účastníka: 500,- Kč (hradí se až na místě u registrace soutěžících)
Nutno předložit živnostenský list či rekvalifikační osvědčení, občanský průkaz či pas při registraci soutěžících.
Tato soutěž je určena pouze pro profesionály, je tedy nutné doložit potřebná osvědčení a doklady.
Každá ze soutěžících obdrží diplom a pamětní plaketku za účast v této soutěži a dárky sponzorů. Vítězné práce budou oceněny poháry, diplomy a cenou generálního partnera soutěže.SOUTĚŽNÍ POMŮCKY:
Soutěžící si přinesou veškeré potřebné pomůcky a doplňky potřebné ke své činnosti včetně hygienických potřeb (pro soutěžící na klasickou pedikúru je potřeba zajistit si vaničku a nádobu na vodu.
Doporučujeme : vlastní osvětlení, vaničku (u klasické pedikúry), odlakovač, pracovní vybavení, náčiní a pomůcky, hygienické doplňky, fréza
(u přístrojové pedikúry), v případě potřeby podnosnice, varnou konvici na přípravu lázně a pod.

V případě odborných dotazů k soutěži a kriteriím se obracejte na předsedkyni poroty soutěže Janu Petřinovou tel. 608 970 003.


Těšíme se na setkání s Vámi v Praze na Výstavišti v Holešovicích.


Jana P e t ř i n o v á Monika V o d á k o v á
odborná porotkyně Interbeauty Prague
Profinail s.r.o. Intercharm s.r.o.

Přihlášky zasílejte na adresu:
INTERCHARM s.r.o.
Areál Výstaviště 67
170 90 Praha 7

nebo e-mailem na : monika@intercharm.cz


Dotazy k organizačním pokynům, Monika Vodáková, tel. +420 220103648


KRITERIA HODNOCENÍ


1.MODEL
Hodnotí se vhodný výběr modelu (zda nohy byly vybrány vhodně, ne příliš mladé nebo nemocné, zda na nohou bylo vůbec co k opracování, nebo nebyli nohy do předu upravené,doporučujeme výběr modelu s vyšším zatížením, kuří oka atd.)
1-10 bodů

2.ÚPRAVA A OPRACOVÁNÍ PLOSEK
Hodnotí se opracování a úprava plosek z hlediska vzhledu kůže
1-10 bodů

3.ÚPRAVA NEHTÚ
Hodnotí se úprava nehtů
1-10 bodů

4.HYGIENA
Hodnotí se dodržování hygieny při práci a na pracovišti
1-10 bodů

5.PROFESIONALITA
Hodnotí se profesionalita, zručnost a vybavení pedikérky
1-10 bodů

6.LAKOVÁNÍ NEHTŮ
Hodnotí se kvalita nalakování nehtů přiděleným červeným lakem
1-10 bodů

7.CELKOVÝ VZHLED A DOJEM
Hodnotí se celkový vzhled nohou po celkové úpravě a lakování
1-10 bodů

Soutěžní čas 90 minut

V případě odborných dotazů k soutěži a kriteriím se obracejte na organizátorku soutěže Janu Petřinovou - mobil 608 970 003.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX