Sada odborných knih PODOLOGIE II.

Neohodnoceno
Značka: ODEL PUBLICATION

CENOVĚ ZVÝHODNĚNÁ SADA ODBORNÝCH PODOLOGICKÝCH KNIH - kompletní přehled onemocnění nehtů, vč. obrázků, návodů ošetření

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2022
Možnosti doručení
Kód: 1547
3 460 Kč –10 % 3 114 Kč
Sada odborných knih PODOLOGIE II.
Neohodnoceno
Značka: ODEL PUBLICATION
Sada odborných knih PODOLOGIE II.
Akce
3 460 Kč –10 %

CENOVĚ ZVÝHODNĚNÁ SADA ČTYŘ ODBORNÝCH PODOLOGICKÝCH KNIH - kompletní přehled onemocnění nehtů, vč. obrázků, návodů ošetření

 

1) Bestseller Velká kniha onemocnění nehtů

Originálního německého odborného bestselleru pro podology/pedikéry publikovaného pod názvem „Das große Buch der Nagelerkrankungen“ od Anky Niederauové v českém jazyce.

Toto naše české vydání ,,Velká kniha onemocnění nehtů" je věnovano paní Kateřině Vykydalové (R.I.P.12.1.2017) zakladatelce naší spol. a průkopnící přístrojové pedikúry. Kniha obsahuje kompletní přehled onemocnění vč. obrázků, návodů a všech dostupných přípravků na německém trhu.

 

2) Německý Bestseller - již 10. vydání - Kniha Onemocnění nehtů-patologické změny.

Odborná kniha v češtině s kompletním přehledem onemocnění nehtů doplněné o kvalitní ukázky. Kniha volně navazuje na naši Velkou knihu. 

Aktuální 10. vydání originálního německého odborného bestselleru pro podology/pedikéry/podiatry/dermatology publikovaného pod názvem „Krankhafte Vera?nderungen des Nagels” z nakladatelstvi? Spitta Verlag GmbH & Co. KG od renomovaných odborníků profesora Dr. Hansotto Zauna a paní Dr. Dorothee Dill.

 

3) Kniha Praktické postupy podologického ošetření

Český překlad velmi populární německé odborné knihy pro podology/pedikéry/podiatry/dermatology publikovaného pod názvem „Handbuch der podologischen Behandlungsmethoden”, autor Sybille Feindt, vydavatelství Neuer Merkur GmbH.

Název české publikace je ,,Praktické postupy podologického ošetření" s podtitulem onemocnění nehtů a kůže, deformity, odlehčení, korektory, masáž chodidel

 

Tato praktická odborná příručka slouží jako pomůcka k lepšímu posouzení různých problémů s nehty a pokožkou v každodenní péči o nohy. Jsou zde vysvětleny možné příčiny a nabídnuty návrhy na léčbu a ošetření. Poskytuje také pomůcky pro vysvětlení a slouží jako ilustrativní materiál pro klienty a pacienty v pedikérské a podiatrické praxi. Autorka předkládá přehledný výběr různých možností ošetření a léčby s mnoha obrázky.

 

4) Kniha  Velká kniha ošetření zarostlých nehtů

Speciální odborná kniha – německý Bestseller, která řeší kompletní problematiku zarostlých nehtů, veškeré dostupné metody ošetření, aktuální systémy nehtových špon včetně postupů aplikace. Vše doplněno o kvalitní fotografie.

Majitel licence a vydavatel : Jir?i? Vykydal, ODEL LABORATORIES, s.r.o./profi-pedikura.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: