ODEL PUBLICATION

ODEL LABORATORIES, s.r.o. - vydavatel a distributor odborných knih pro obory podologie/podiatrie/pedikúra. Naše společnost je od roku 2017 vydavatelem a distributorem odborných německý bestsellerů. Vydali jsme již 5 odborných titulů a připravujeme další.

Přehled vydaných titulů:

1) Bestseller Velká kniha onemocnění nehtů

Originální německý odborný bestseller pro podology/pedikéry publikovaný pod názvem „Das große Buch der Nagelerkrankungen“ od Anky Niederauové v českém jazyce.

Toto naše české vydání ,,Velká kniha onemocnění nehtů" je věnováno paní Kateřině Vykydalové (R.I.P. 12. 1. 2017) zakladatelce naší společnosti a průkopníci přístrojové pedikúry. Kniha obsahuje kompletní přehled onemocnění vč. obrázků, návodů a všech dostupných přípravků na německém trhu.

2) Německý Bestseller – již 10. vydání – Kniha Onemocnění nehtů – patologické změny.

Odborná kniha v češtině s kompletním přehledem onemocnění nehtů doplněná o kvalitní ukázky. Kniha volně navazuje na naši Velkou knihu onemocnění nehtů. 

Aktuální 10. vydání originálního německého odborného bestselleru pro podology/pedikéry/podiatry/dermatology publikovaného pod názvem „Krankhafte Veränderungen des Nagels” z nakladatelství Spitta Verlag GmbH & Co. KG od renomovaných odborníků profesora Dr. Hansotto Zauna a paní Dr. Dorothee Dill. 

3) Kniha Praktické postupy podologického ošetření

Český překlad velmi populární německé odborné knihy pro podology/pedikéry/podiatry/dermatology publikovaný pod názvem „Handbuch der podologischen Behandlungsmethoden”, autor Sybille Feindt, vydavatelství Neuer Merkur GmbH.

Název české publikace je ,,Praktické postupy podologického ošetření" s podtitulem onemocnění nehtů a kůže, deformity, odlehčení, korektory a masáž chodidel.

4) Velká kniha ošetření zarostlých nehtů - speciální odborná kniha – německý Bestseller, která řeší kompletní problematiku zarostlých nehtů, veškeré dostupné metody ošetření, aktuální systémy nehtových špon včetně postupů aplikace. Vše doplněno o kvalitní fotografie.

VELKÁ KNIHA OŠETŘENÍ ZAROSTLÝCH NEHTŮ, autor: Maren Bloß, 404 stran
Učebnice pro podology – nehet, ošetření zarostlého nehtu, druhy a postupy šponování, nehtová protetika

5) Kniha Podo-Taping-Concept - specializovaná kniha Podo-Taping-Concept od autora Jörga Halfmanna zaměřená na tejpování nohy a chodidla, pro zmírnění příznaků – Hallux valgus, zkroucená noha, plochá noha, kuří oka, zarostlý nehet atd. Kniha má 163 stran.

Podo-Taping-Concept nabízí řešení přiblížit se k cíli, kterým je „zdraví nohou“. Kniha je určena zejména těm, kteří chtějí Podo-Taping-Concept využívat ve své každodenní práci jako účinnou a téměř bezrizikovou terapii i jako prevenci.


Majitel licence a vydavatel: ODEL LABORATORIES, s.r.o./profi-pedikura.cz

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
velká kniha
Akce
891 Kč
990 Kč (–10 %)

BESTSELLER – v současnosti jediná kniha na trhu řešící kompletní problematiku...

Kód: 2650
praktické postupy podologického ošetření
Akce
552 Kč
690 Kč (–20 %)

Odborná kniha v češtině s PRAKTICKÝMI POSTUPY PODOLOGICKÉHO OŠETŘENÍ doplněné o...

Kód: 2860
Velká kniha onemocnění nehtů
Akce
801 Kč
890 Kč (–10 %)

II. DOTISK - Odborná kniha obsahující kompletní přehled onemocnění nehtů vč. obrázků,...

Kód: 2651
Kniha Podo Taping Concept
Akce
413 Kč
590 Kč (–30 %)

Kniha Podo-Taping-Concept  (tejpování nohy) terapie pro zmírnění příznaků na chodidle –...

Kód: 2653
Kniha onemocnění nehtů patologické změny
Akce
792 Kč
990 Kč (–20 %)

Německý Bestseller - již 10. vydání! Odborná kniha v češtině s kompletním přehledem...

Kód: 2766

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX