Servis přístrojů hadewe omezen od 19.6. do 7.7. z důvodu čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení.

Kniha Podo-Taping-Concept

Neohodnoceno
Značka: ODEL PUBLICATION

Kniha Podo-Taping-Concept  (tejpování nohy) terapie pro zmírnění příznaků na chodidle – Hallux valgus, zkroucená noha, plochá noha, kuří oka, zarostlý nehet atd.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 2653
590 Kč –30 % 413 Kč
Kniha Podo-Taping-Concept
Neohodnoceno
Značka: ODEL PUBLICATION
Kniha Podo Taping Concept
Akce
590 Kč –30 %

Specializovaná kniha Podo-Taping-Concept od autora Jörga Halfmanna zaměřená na tejpování nohy a chodidla, pro zmírnění příznaků – Hallux valgus, zkroucená noha, plochá noha, kuří oka, zarostlý nehet atd.

Taping je stále populárnější jako terapie ke zmírnění různých příznaků. Podo tejpování – tejpování nohou a chodidel.

Díky dlouholetým zkušenostem v podiatrii byl vytvořen systém Podo-Taping-Concept, který zlepšuje trvanlivost a pohodlí při nošení tejpů a optimalizuje tejpovací systémy pro všechny typy patologií na noze, které vznikají v důsledku všeobecně známého nárůstu onemocnění cukrovkou, případů obezity, špatně padnoucí obuvi, nesprávného zatěžování a přetěžování nohou. K potížím také přispívá málo pohybu a nedostatečná péče o nohy.

Mnoho lidí svá chodidla bohužel leta přehlíží. To často vede k bolestivým potížím, komplikovaným operacím nebo v horším případě k amputaci nohy.

Když se na chodidlo podíváme blíže, uvidíme malý anatomický zázrak skládající se z 25 kostí a množství vazů, šlach a svalů. Pouze ve vzájemné spolupráci dávají noze potřebnou pohyblivost a stabilitu pro její každodenní fungování. Tento složitý systém funguje díky přesné koordinaci jeho samého i přilehlých struktur, jako je holenní kost, lýtková kost, kolenní kloub, kyčle a vzájemnému působení kostí, vazů, šlach a silných svalů chodidla.

Pokud se tento systém dostane do nerovnováhy, má to dopad na celé tělo. Postižena může být statika přilehlých struktur, jako jsou kolena a kyčle – dokonce celá páteř až po čelistní klouby. Pokud nohy bolí při každém kroku, bude omezena pohyblivost, zdraví a v konečném důsledku i kvalita života, což není radno podceňovat.

Podo-Taping-Concept nabízí řešení přiblížit se k cíli, kterým je „zdraví nohou“. Kniha je určena zejména těm, kteří chtějí Podo-Taping-Concept využívat ve své každodenní práci jako účinnou a téměř bezrizikovou terapii i jako prevenci.


Držitel licence, vydavatel, distributor a školitel pro ČR/SR – ODEL LABORATORIES, s.r.o., PROFI-PEDIKURA.cz/sk. 

Originální německá edice je publikována pod názvem „Podo-Taping Concept©“, autor: Jörg Halfmann, ISBN: 978-3-00-047467-5, Copyright © Firma Halfmann, Dortmund

Česká edice je publikována pod názvem „Podo-Taping Concept©“, Jörg Halfmann © 2023 České vydání ODEL LABORATORIES, s.r.o./PROFI-PEDIKURA.cz, ISBN 978-80-908195-1-1

Počet stran: 163

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Kniha onemocnění nehtů patologické změny
Akce
792 Kč
990 Kč (–20 %)

Německý Bestseller - již 10. vydání! Odborná kniha v češtině s kompletním přehledem...

Kód: 2766
praktické postupy podologického ošetření
Akce
552 Kč
690 Kč (–20 %)

Odborná kniha v češtině s PRAKTICKÝMI POSTUPY PODOLOGICKÉHO OŠETŘENÍ doplněné o...

Kód: 2860
Velká kniha onemocnění nehtů
Akce
801 Kč
890 Kč (–10 %)

II. DOTISK - Odborná kniha obsahující kompletní přehled onemocnění nehtů vč. obrázků,...

Kód: 2651
velká kniha
Akce
891 Kč
990 Kč (–10 %)

BESTSELLER – v současnosti jediná kniha na trhu řešící kompletní problematiku...

Kód: 2650
×

Splátková kalkulačka ESSOX