Servis přístrojů hadewe omezen od 19.6. do 7.7. z důvodu čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení.

Kine-MAX pevná tejpovací páska Strips Coat 2,5cm x 10m

Neohodnoceno
Značka: Kine-MAX

Velmi pevná a silně držicí neelastická tejpovací páska, délka 2,5cmx10m. Lepidlo je naneseno v pruzích.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 1263
89 Kč
Kine-MAX pevná tejpovací páska Strips Coat 2,5cm x 10m
Neohodnoceno
Značka: Kine-MAX

Neelastická tejpovací páska KINEMAX SPORT TAPE STRIPS COAT 2,5 cm x 10 m

Velmi pevná a silně držicí neelastická tejpovací páska, délka 2,5cm x 10m, 95% bavlna, 5% viskóza, hypoalergenní zinkoxidová adhezivní složka. Lepidlo je naneseno v pruzích.

Neelastická tejpovací páska Kine-MAX Strips Coat je jedinečným řešením v oblasti sportovní medicíny, fyzioterapie a ortopedie. Používá se při podpoře sportovních výkonů, prevenci a léčbě akutních i chronických onemocněních pohybového a kloubního aparátu. Pevný a lehce odtržitelný Kine-MAX Tape je vyroben z vláken 95% bavlny a 5% viskózy, která díky svým neelastickým vlastnostem zaručuje spolehlivou fixaci a podporu. Díky důmyslnému vroubkovanému zastřižení je tejp při aplikaci lehce odtržitelný, a to i bez použití nůžek. Speciální  nános hypoalergenního bezlatexového ZINK-OXID lepidla  v celé vrstvě tejpu, zajišťuje nejen vysokou adhezi, ale hlavně spolehlivou fixaci při extrémní zátěži. Tento systém je výsledkem dlouholetého výzkumu ve spolupráci se sportovci, lékaři a fyzioterapeuty. Hlavní funkcí neelastického tejpu je fixace a vymezení pohybu postižených části těla, a to především kloubů, šlach a vazů tak, aby nedocházelo k dalšímu nežádoucímu poškození. Proto je maximálně důležitá jeho vysoká pevnost a lepivost.

Kine-MAX Tape je využíván nejen sportovci, fyzioterapeuty, chiropraktiky ale i lékaři z řady dalších oborů. Neelastická tejpovací páska Kine-MAX Full Coat svými vlastnostmi poskytuje úlevu od bolesti, vytváří vnější podporu, a především zajišťuje stabilitu.  Je navržen tak, aby splňoval veškeré požadavky profesionálních sportovců a napomáhal k jejich maximálním výkonům.

Použití:                 

  • Fixace vysoce namáhaných částí těla
  • Předcházení sportovním úrazům
  • Zmírnění bolesti
  • Podpora kloubního aparátu a svalstva
  • Zvýšení výkonu

Šířka: 2,5cm
Délka: 10m
Barva: bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

1290 kinemax full coat 2 5 cm o
59 Kč

Pevná a silně držicí neelastická tejpovací páska, délka 2,5cm x 10m. Lepidlo je na celé...

Kód: 1632
×

Splátková kalkulačka ESSOX