POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ, SLEVY AŽ 50%, AKČNÍ NABÍDKA LEDEN 2022

X

Spirularin HS krém na opary 3ml

Účinná péče, ochrana a výživa rtů náchylných k oparům s patentovanou složkou Spiralin® 

Kód:
506001
Výrobce:
Spirularin
Záruka:
2 roky
Spirularin HS krém na opary 3ml
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 25. 1. 2022
Doručení zásilky 26. 1. 2022
Cena 190,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Účinná péče, ochrana a výživa rtů náchylných k oparům s patentovanou složkou z extraktu mikrořas Spiralin® 

 

Kromě oparů se aplikuje také na drobné puchýřky a strupy, které jsou primárně způsobeny dalšími bakteriemi. Tyto nepřátelské mikroorganismy infikující rány se na rtech, které jsou oparem infikovány a oslabeny, snadno usadí. Obzvláště stresující jsou strupy, a to nejen kvůli potížím, ale i vzhledu.

 

Je vhodný také po aplikaci permanentního make-upu, kdy na rtech dochází u osob s anamnézou oparu v naprosté většině případů k aktivaci orálního oparu.

 

Neviditelný Spirularin® HS krém na opary je speciální péče s neutrální chuti, obsahuje vysoce kvalitní přírodní oleje, jako je např. bodlákový olej, jojobový olej a bambucké máslo, získávané kontrolovanými metodami pěstování.

 

Co je Spiralin®? Účinná látka Spiralin® je hlavní a unikátní složka produktů Spirularin®, která se získává z mikrořasy Spirulina platensis. Mikrořasy rodu Spirulina platensis jsou staré 3,6 miliardy let a patří mezi nejstarší živé organismy na Zemi. Tajemstvím těchto mistrů v přežití jsou speciální obranné mechanismy, které si mikrořasy vyvinuly proti svým přirozeným nepřátelům, jako jsou bakterie, mykózy a viry. Speciální antimikrobiální vlastnosti mikrořas jsou v patentovaném procesu rafinace aktivovány a posíleny.

 

Použití: Aplikujte dvakrát denně (každý den) a před každým opalováním. Vyhněte se kontaktu s očima.

Určeno pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku produktu. Skladujte při teplotě do 30oC. Použitelné do data uvedeného na obalu. Číslo šarže je uvedeno na obalu.

 

Obsah: 3ml

Výrobce: Ocean Pharma GmbH, Dieselstrasse 6,21465 Reinbek, Německo

Autorizovaný distributor a školitel pro ČR/SR: ODEL LABORATORIES, s.r.o. / PROFI-PEDIKURA.cz