Tekutý parafín Medistar - olej 1l

Neohodnoceno

Olejový parafín

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2022
Možnosti doručení
Kód: 1147
175 Kč
Tekutý parafín Medistar - olej 1l
Neohodnoceno

Medicinální parafínový olej s nízkou viskozitou a výbornými kluznými vlastnostmi. Olej je čirý, neutrální, bez vůně a chuti. Neobsahuje žádné další přidané látky - stabilizátory, barviva, konzervanty ani jiné přidané oleje.

 

Tento olej je oblíbenou kosmetickou surovinou. Nepodléhá oxidaci tak snadno jako jiné (rostlinné) oleje.

 

Kvůli své netečnosti (nereaguje s jinými látkami) se snadno zapracovává do receptur, a proto je také jednou z nejpoužívanějších základních složek kosmetických a farmaceutických přípravků (oleje, krémy, emulze, masti apod.).

 

Díky nízké viskozitě a dobré mísitelnosti se velmi často využívá v lázeňství, wellness, rehabilitaci nebo kosmetice k ředění hustších, zejména rostlinných olejů, což pak umožnuje lepší skluzné vlastnosti při masážních procedurách (např. klasické nebo thajské, masáže).
 

Také se s ním dobře pracuje, olej vytváří na pokožce jemný film, který zajišťuje dlouhodobý skluz při masáži a tím výrazně ulehčuje práci maséra. Přitom díky své netečnosti nepůsobí dráždivě na pokožku.

 

Kromě výše uvedeného použití olej také nachází uplatnění při přípravě parafínových zábalů v lázeňství (wellness, rehabilitaci, kosmetice) jako složka parafínových lázní ve směsi s tuhým parafínem nebo jako ochranný nátěr dřevěných saunových interiérů.

 

Olej má kromě výše uvedených použítí prakticky nepřeberné možnosti v nejrůznějších technických a průmyslových aplikacích (stavebnictví, chemickém inženýrství, elektrotechnice, strojírenství, potravinářství obalový průmysl, farmacii a medicína, atd.).

 

Dávkování: 1díl oleje na 5 až 9 dílů tuhého parafínu

Obsah: 1l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: