UPOZORNĚNÍ! ZAVŘENO OD 27.- 29.10. Z DŮVODU INVENTŮRY A STÁTNÍHO SVÁTKU. Objednávky budeme expedovat 26. a 30. 10. Děkujeme za pochopení.

X

Hadewe kufr na mobilní pedikúru, šedý

Podologický kufr na mobilní pedikúru pro přístroje hadewe - šedý , bez vnitřní el. zásuvky

Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
1536
Výrobce:
hadewe
Hadewe kufr na mobilní pedikúru, šedý
Na objednávku
Dostupnost na prodejně 9. 11. 2020
Doručení zásilky 10. 11. 2020
Cena 6 790,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Přenosný, mobilní kufr na všechny modely přístrojů hadewe je vyráběn v Německu, a byl speciálně navržen pro použití v podologii.

Skořepinová konstrukce je velmi pevná z tvrzeného ABS polymeru. Snadno se čistí, a je odolná většině dezinfekčních kapalin.

Skutečná transportní výhoda je v použití kvalitních koleček a rozšiřitelnému teleskopickému ramenu usnadňující přepravu.

Kufr obsahuje také dvě výsuvné zásuvky poskytují dostatečný prostor pro pracovní pomůcky a nástroje. Zásuvky se dají pohodlně vyjmout a použít i jako tácky.

Na pravé straně kufru je velmi důležitý polstrovaný držák , bezpečné místo pro odkládání násadce přístroje. Polstrovaný držák, tak chrání násadec před poškozením!

Na dně kufru je speciálně vytvarovaná plastová podložka, ve které perfektně a pevně sedí přístoje hadewe. Přístroj je tak v bezpečí před případnými nárazy a také je zajištěn správný přístup vzduchu do sání a naopak jeho bezproblemový výstup.

Pro celkovou lepší manipulaci a práci s přístrojem jsou uzpůsobena dvířka kufru, která lze velmi snadno sundat a použít je jako tác na dezinfekce.

Tento originální podologický kufr je dostupný ve dvou barvách v modré a šedé. Pro český a slovenský trh bez vnitřní elektrické zásuvky.

Technická data

Rozměry vnější: v x š x h: 360 x 490 x 260 mm (+ 30 mm rukojeť)

Rozměry vnější pro přístroj: v x š x h: 180 x 420 x 240 mm

Vhodný pro všechny  modely hadewe dostupné v ČR a SR

Hmotnost: 3,8 kg