AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

Špony na nehty podostripe, podofix, COMBIped, PODOPHARM, Unguisan

Získali jsme na veletrhu INTERBEAUTY PRAHA, 5.-6.4. 2013 hlavní cenu VELKÝ ZLATÝ POHÁR za profesionální nehtové špony COMBIped, více ZDE.

PODOPHARM® - KOMPLETNÍ SYSTÉM ŠPON NA VŠECHNY TYPY NEHTŮ VČ.NEHTŮ ALERGIKŮ! V nabídce od srpna 2014!

Můžeme nabídnout velmi účinné a unikátní metody špon na nehty, nehtových špon, nehtových rovnátek - podofix, COMBIped a EXKLUZIVNĚ i zcela nový systém PODOPHARM. V případě zájmu Vám můžeme také nabídnou školení o aplikaci těchto nehtových šponán v našem školícím centru ACADEMIA PROFI-PEDIKURA. CZ. Informace o kurzech naleznete: ZDE

 

  

 

Aplikace nehtových špon PODOPHARM, COMBIped, podofix, trvají pár minut a poskytují plnohodnotné odstranění potíží se zarostlými nebo deformovanými nehty. Po bezbolestné aplikaci těmito nehtovými šponami za určitou dobu dochází k narovnání nehtové ploténky až do svého normálního růstu. Podrobné informace o těchto nehtových šponách včetně adres pedikérek aplikujících nehtové špony naleznete na našich specializovaných stránkách www.spony-na-nehty.cz

Zobrazit více

VŠECHNY NEHTOVÉ ŠPONY JSOU PRODÁVÁNY NA IČ PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ! JEDNÁ SE ZDRAVOTNÍ PROSTŘEDKY S CERTIFIKACÍ CE!

NOVINKA V NABÍDCE! Speciální systém drátkových špon NiTi (nikl-titanový drát)

Nabizíme velmi účinné a unikátní metody špon na nehty/nehtové rovnátka - podostripe, podofix, COMBIped, gelové špony Unguisan Blue Light jediný systém drátkových špon, který je certifikován jako dočasný implantát - PODOPHARM. Drátkové špony PODOPHARM nejsou vyráběny ručně, a proto je zachován správný tah!

Velikost nehtových špon podofix: L -22 mm, M - 19 mm, S -16 mm, Mini 12 mm. Potřebujete poradit  s výběrem? Kontaktuje nás, my Vám poradíme! V případě zájmu můžeme nabídnou školení, více ZDE.

Nejprodávanější zboží