Rozhovor s vítězkou v profesionální pedikúře 2013

Již uplynulo několik měsíců od konání 3. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře - Profi Pedicure Cup 2013, který byl součástí veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE. Nyní přinášíme rozhovor z jeho vítězkou Miriam Tejklovou z Prahy
 

ROZHOVOR S VÍTĚZKOU 3. MISTROVSTVÍ V PROFESIONÁLNÍ PEDIKÚŘE ZA ROK 2013 S MIRIAM TEJKLOVOU.

Naše společnost a provozovatel obchodu www.PROFI-PEDIKURA.cz byla hlavním sponzorem tohoto již třetího ročníku Mistrovství ČR v profesionální pedikúře - Profi Pedicure Cup 2013. Vítězce jsme věnovali a předali hlavní výhru profesionální přístroj hadewe Helius Light a další zajímavé ceny.

1) Otázka: Před několika měsíci jste se stala mistryní ČR v profesionální pedikúře pro rok 2013. Co se od té doby u Vás změnilo?
 
Odpověď: Mnoho věcí. Dostalo se mi ocenění za kvalitně odvedenou práci předvedenou v rámci soutěže. Konečně se mi podařilo splnit dávný sen, předávat zkušenosti z více než deseti let praxe v oboru dále. Získané ceny mi pomáhají při práci.

2) Otázka: Jaké jsou reakce Vašich klientů, že je nyní ošetřuje mistryně ČR v profesionální pedikúře?
 
Odpověď: Obdržela jsem mnoho gratulací, uznání mé práce a hodně klientů z bývalého působení v Praze si mě opět našlo. Mnozí za mnou dojíždějí ze vzdálených měst. Hlavně oceňují, že jsem nezpychla a že jim stále držím stejné ceny.
 
3) Otázka: Kde Vás můžou zákaznici najít?
 
Odpověď:
Zákaznice mě mohou najít na Praze 10 ve Vršovicích, kde pracuji a školím. Od nového roku budu pracovat ještě na dalším pracovišti na Praze 1. Dostala jsem nabídku pracovat s lékaři a protetiky pod jednou střechou. Už se na spolupráci moc těším. O dalších plánech, abych je nezakřikla, nebudu v tuto chvíli hovořit.
 
4) Otázka: Jako vítězka Profi Pedicure Cupu 2013, jste obdržela řadu hodnotných cen včetně hlavní ceny profesionálního přístroje hadewe Helius Light. Pracujete nyní s tímto přístrojem?

Odpověď: Ano, s přístrojem pracuji na jednom ze svých pracovišť.

5) Otázka: Jak se Vám s tímto profesionálním přístrojem pracuje?
 
Odpověď: S přístrojem se mi pracuje skvěle. Přístroj je v porovnání s předchozími přístroji firmy HADEWE mnohem dokonalejší. Přístroje Hadewe mají velmi jednoduché ovládání. Velkým přínosem je, že mohu porovnat výkon a práci s jinými přístroji. Každý přístroj se něčím odlišuje a je dobré vyzkoušet si práci na všech.
 
6) Otázka: Jaké máte nyní plány do budoucna?

Odpověď: Budu se stále vzdělávat v pedikúře a v jiných oborech péče o tělo, ale také i v cizích jazycích… Chci pokračovat ve vzdělávání v Německu, jezdit na veletrhy do zahraničí, sledovat novinky a snažit se je využívat v praxi. Mám hodně kamarádek z oboru v zahraničí a setkání s nimi mne vždy obohacuje. Byla bych moc ráda, kdyby se podařilo nastavit u nás stejný systém vzdělávání, aby se nám dostalo stejného uznání.
 
7) Otázka: Doporučila byste i ostatním pedikérkám, aby se zúčastnily příštího ročníku Profi Pedicure Cupu?
 
Odpověď: Určitě. Soutěž bych doporučila všem pedikérkám. Mnohé o sobě pochybují nebo jim někdo snižuje sebevědomí, někdy se domnívají, že jsou již věkově starší a do soutěže nepatří. Já jsem se přihlásila do soutěže, abych zjistila, jak na tom vlastně jsem. Bývalý kolega z práce mi neustále dával najevo, že je lepší než já a že nikdy nebudu tak dobrá jako on. Stále zdůrazňoval, že mám málo praxe…. Proto jsem chtěla získat nezávislé ocenění od odborníků. Mám radost, že jsem dokázala získat titul mistryně ČR v profesionální pedikúře a byla jsem oceněna skutečnými profesionály. Délka praxe neznamená, že je podmínkou úspěchu. Někdo dělá chyby celý život. Důležité je účastnit se a poměřit své síly s ostatními. Na poprvé to vyjít nemusí.

Otázka: Přihlásíte se znovu do této soutěže, která se bude konat v dubnu 2014 a bude opět součástí jarního veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE?
 
Odpověď: Do soutěže se již hlásit nebudu. Svůj cíl jsem si splnila, ponechám šanci jiným. Určitě se na soutěž přijdu podívat a poblahopřát nové mistryni k vítězství.
 
9) Otázka: Jaký je Váš názor na kvalitu poskytovaných služeb v oboru pedikúra?

Odpověď: Vždy je co zlepšovat. Kvalita služeb se rok od roku zlepšuje díky různým školením, novým technologiím a přístrojům. Vzdělávání je nutné po celý život stejně jako v jiných oborech.

10) Otázka: Jaké nejnovější metody ošetřování byste doporučila ostatním kolegům, kolegyním?

Odpověď: Určitě bych doporučila absolvovat kurz na nehtové špony podofix a COMBIped v ACADEMII PROFI-PEDIKURA.CZ. Aplikace těchto špon je velmi účinná a jednoduchá metoda.
 
Velmi dějujeme Miriam za pěkné odpovědi a přejeme jí hodně úspěchu v další práci.
 
Informace a foto z PROFI PEDICURE CUPU 2013

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX