ZAVŘENO OD 4.7. - 6.7. 2022. Objednávky, které dorazí od pátečního odpoledne 1.7 – až po 6. červenec, budou vyřízeny postupně od 7. 7. 2022

Rozhovor s vítězkou v profesionální pedikúře 2013

Již uplynulo několik měsíců od konání 3. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře - Profi Pedicure Cup 2013, který byl součástí veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE. Nyní přinášíme rozhovor z jeho vítězkou Miriam Tejklovou z Prahy
 

ROZHOVOR S VÍTĚZKOU 3. MISTROVSTVÍ V PROFESIONÁLNÍ PEDIKÚŘE ZA ROK 2013 S MIRIAM TEJKLOVOU.

Naše společnost a provozovatel obchodu www.PROFI-PEDIKURA.cz byla hlavním sponzorem tohoto již třetího ročníku Mistrovství ČR v profesionální pedikúře - Profi Pedicure Cup 2013. Vítězce jsme věnovali a předali hlavní výhru profesionální přístroj hadewe Helius Light a další zajímavé ceny.

1) Otázka: Před několika měsíci jste se stala mistryní ČR v profesionální pedikúře pro rok 2013. Co se od té doby u Vás změnilo?
 
Odpověď: Mnoho věcí. Dostalo se mi ocenění za kvalitně odvedenou práci předvedenou v rámci soutěže. Konečně se mi podařilo splnit dávný sen, předávat zkušenosti z více než deseti let praxe v oboru dále. Získané ceny mi pomáhají při práci.

2) Otázka: Jaké jsou reakce Vašich klientů, že je nyní ošetřuje mistryně ČR v profesionální pedikúře?
 
Odpověď: Obdržela jsem mnoho gratulací, uznání mé práce a hodně klientů z bývalého působení v Praze si mě opět našlo. Mnozí za mnou dojíždějí ze vzdálených měst. Hlavně oceňují, že jsem nezpychla a že jim stále držím stejné ceny.
 
3) Otázka: Kde Vás můžou zákaznici najít?
 
Odpověď:
Zákaznice mě mohou najít na Praze 10 ve Vršovicích, kde pracuji a školím. Od nového roku budu pracovat ještě na dalším pracovišti na Praze 1. Dostala jsem nabídku pracovat s lékaři a protetiky pod jednou střechou. Už se na spolupráci moc těším. O dalších plánech, abych je nezakřikla, nebudu v tuto chvíli hovořit.
 
4) Otázka: Jako vítězka Profi Pedicure Cupu 2013, jste obdržela řadu hodnotných cen včetně hlavní ceny profesionálního přístroje hadewe Helius Light. Pracujete nyní s tímto přístrojem?

Odpověď: Ano, s přístrojem pracuji na jednom ze svých pracovišť.

5) Otázka: Jak se Vám s tímto profesionálním přístrojem pracuje?
 
Odpověď: S přístrojem se mi pracuje skvěle. Přístroj je v porovnání s předchozími přístroji firmy HADEWE mnohem dokonalejší. Přístroje Hadewe mají velmi jednoduché ovládání. Velkým přínosem je, že mohu porovnat výkon a práci s jinými přístroji. Každý přístroj se něčím odlišuje a je dobré vyzkoušet si práci na všech.
 
6) Otázka: Jaké máte nyní plány do budoucna?

Odpověď: Budu se stále vzdělávat v pedikúře a v jiných oborech péče o tělo, ale také i v cizích jazycích… Chci pokračovat ve vzdělávání v Německu, jezdit na veletrhy do zahraničí, sledovat novinky a snažit se je využívat v praxi. Mám hodně kamarádek z oboru v zahraničí a setkání s nimi mne vždy obohacuje. Byla bych moc ráda, kdyby se podařilo nastavit u nás stejný systém vzdělávání, aby se nám dostalo stejného uznání.
 
7) Otázka: Doporučila byste i ostatním pedikérkám, aby se zúčastnily příštího ročníku Profi Pedicure Cupu?
 
Odpověď: Určitě. Soutěž bych doporučila všem pedikérkám. Mnohé o sobě pochybují nebo jim někdo snižuje sebevědomí, někdy se domnívají, že jsou již věkově starší a do soutěže nepatří. Já jsem se přihlásila do soutěže, abych zjistila, jak na tom vlastně jsem. Bývalý kolega z práce mi neustále dával najevo, že je lepší než já a že nikdy nebudu tak dobrá jako on. Stále zdůrazňoval, že mám málo praxe…. Proto jsem chtěla získat nezávislé ocenění od odborníků. Mám radost, že jsem dokázala získat titul mistryně ČR v profesionální pedikúře a byla jsem oceněna skutečnými profesionály. Délka praxe neznamená, že je podmínkou úspěchu. Někdo dělá chyby celý život. Důležité je účastnit se a poměřit své síly s ostatními. Na poprvé to vyjít nemusí.

Otázka: Přihlásíte se znovu do této soutěže, která se bude konat v dubnu 2014 a bude opět součástí jarního veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE?
 
Odpověď: Do soutěže se již hlásit nebudu. Svůj cíl jsem si splnila, ponechám šanci jiným. Určitě se na soutěž přijdu podívat a poblahopřát nové mistryni k vítězství.
 
9) Otázka: Jaký je Váš názor na kvalitu poskytovaných služeb v oboru pedikúra?

Odpověď: Vždy je co zlepšovat. Kvalita služeb se rok od roku zlepšuje díky různým školením, novým technologiím a přístrojům. Vzdělávání je nutné po celý život stejně jako v jiných oborech.

10) Otázka: Jaké nejnovější metody ošetřování byste doporučila ostatním kolegům, kolegyním?

Odpověď: Určitě bych doporučila absolvovat kurz na nehtové špony podofix a COMBIped v ACADEMII PROFI-PEDIKURA.CZ. Aplikace těchto špon je velmi účinná a jednoduchá metoda.
 
Velmi dějujeme Miriam za pěkné odpovědi a přejeme jí hodně úspěchu v další práci.
 
Informace a foto z PROFI PEDICURE CUPU 2013

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení