ZAVŘENO OD 4.7. - 6.7. 2022. Objednávky, které dorazí od pátečního odpoledne 1.7 – až po 6. červenec, budou vyřízeny postupně od 7. 7. 2022

ZLATÝ POHÁR 2012 - přístroj hadewe

VELKÝ ZLATÝ POHÁR veletrhu INTERBEAUTY PRAHA, 30. - 31. 3. 2012 v kategorii inovativní přístroj získala společnost ODEL LABORATORIES s.r.o. za inovativní přístroj na suchou medicinální pedikúru hadewe Helius Light.

Soutěž o ZLATÝ POHÁR veletrhu INTERBEAUTY PRAHA, 30. - 31. 3. 2012 za inovativní kosmetický produkt, metodu a přístroj.
Cílem soutěže bylo ocenit zajímavé inovativní exponáty a zároveň vyzdvihnout mimořádné snahy přihlašovatelů o další vývoj a rozšiřování kvalitní produktové nabídky a služeb na trhu.


VELKÝ ZLATÝ POHÁR veletrhu INTERBEAUTY PRAHA, 30. - 31. 3. 2012  v kategorii inovativní přístroj získala společnost ODEL LABORATORIES s.r.o. za inovativní přístroj na suchou medicinální pedikúru hadewe Helius Light.

ZADÁNÍ - kritéria hodnocení porotou
Kosmetický produkt, metoda nebo přístroj byly hodnoceny porotou složenou z odborníků z daných oborů přihlašovaných exponátů z pohledu předpokládané náročnosti na vývoj a užití vědeckých poznatků, dále také z hlediska hygieny, bezpečnosti práce, technické obslužnosti a užití a dalších kritérií. Porota navíc vyhodnotila pozitivní význam a inovativní charakter exponátu v rozšíření dosavadní nabídky na kosmetickém trhu, a to i směrem k dalším uživatelům - odběratelům a spotřebitelům. Posuzovalo se, zda exponát může svým zaváděním, nebo působením na trhu přinášet zlepšení podnikatelských možností dalších odběratelů, nebo zvýšení jejich profesionality a čím je významný pro uživatele. Porota vycházela z informací a materiálů dodaných přihlašovatelem a na základě svých zkušeností porovnává tyto informace s již existující nabídkou na trhu. Všechny exponáty musí být legislativně schválené.


Pravidla soutěže
Do soutěže byly přihlášeny exponáty domácích a zahraničních výrobců a jimi zastupovaných prodejců, kteří je prezentují na jarním veletrhu kosmetiky Interbeauty Prague 2012 jako vystavovatelé. Exponáty byly přihlášeny na základě přihlášky dodané s popisem soutěžního exponátu, jeho účinků a zejména inovativního charakteru. Součástí přihlášky byl katalog produktu, nebo jiné tiskové a propagační materiály k exponátu, které dodal přihlašovatel poštou na adresu vyhlašovatele.

Nominace ZLATÝ POHÁR - 26. 03. 2012

Na cenu ZLATÝ POHÁR veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2012 za inovativní kosmetický produkt, přístroj, nebo metodu, byly NOMINOVÁNY tyto společnosti:

Společnost
MEDISTELLAR s.r.o.
*za inovativní přístroj
BIOCON 2000
*za inovativní metodu
zpevnění pánevního dna

společnost 
MEDTEC-CZ s.r.o.
*za inovativní přístroj
MSBT SpinRepair
*za inovativní metodu
systémem SpinRepair regenerace pleti

společnost
SpaRitual
*za inovativní kosmetickou řadu spa péče o nohy
-Aromaterapeutická mlha
-Sole Mate Callus Remover
-Sole Mate Hydrating Foot Balm

společnost
ODEL LABORATORIES s.r.o.
*za inovativní přístroj
na suchou medicinální pedikúru
hadewe Helius Light

společnost
PHARMALINK s.r.o.
*za inovativní přírodní kosmetický produkt
MELANIL krém 50 ml
pro zmírnění a odstranění tmavých skvrn na kůži
metodou molekulární aktivace

paní
MARTINA BŽOCHOVÁ – kadeřnictví 3Dstřihy, Praha
*za inovativní metodu
3D střih - geometrické technické stříhání

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení