ZLATÝ POHÁR 2012 - přístroj hadewe

VELKÝ ZLATÝ POHÁR veletrhu INTERBEAUTY PRAHA, 30. - 31. 3. 2012 v kategorii inovativní přístroj získala společnost ODEL LABORATORIES s.r.o. za inovativní přístroj na suchou medicinální pedikúru hadewe Helius Light.

Soutěž o ZLATÝ POHÁR veletrhu INTERBEAUTY PRAHA, 30. - 31. 3. 2012 za inovativní kosmetický produkt, metodu a přístroj.
Cílem soutěže bylo ocenit zajímavé inovativní exponáty a zároveň vyzdvihnout mimořádné snahy přihlašovatelů o další vývoj a rozšiřování kvalitní produktové nabídky a služeb na trhu.


VELKÝ ZLATÝ POHÁR veletrhu INTERBEAUTY PRAHA, 30. - 31. 3. 2012  v kategorii inovativní přístroj získala společnost ODEL LABORATORIES s.r.o. za inovativní přístroj na suchou medicinální pedikúru hadewe Helius Light.

ZADÁNÍ - kritéria hodnocení porotou
Kosmetický produkt, metoda nebo přístroj byly hodnoceny porotou složenou z odborníků z daných oborů přihlašovaných exponátů z pohledu předpokládané náročnosti na vývoj a užití vědeckých poznatků, dále také z hlediska hygieny, bezpečnosti práce, technické obslužnosti a užití a dalších kritérií. Porota navíc vyhodnotila pozitivní význam a inovativní charakter exponátu v rozšíření dosavadní nabídky na kosmetickém trhu, a to i směrem k dalším uživatelům - odběratelům a spotřebitelům. Posuzovalo se, zda exponát může svým zaváděním, nebo působením na trhu přinášet zlepšení podnikatelských možností dalších odběratelů, nebo zvýšení jejich profesionality a čím je významný pro uživatele. Porota vycházela z informací a materiálů dodaných přihlašovatelem a na základě svých zkušeností porovnává tyto informace s již existující nabídkou na trhu. Všechny exponáty musí být legislativně schválené.


Pravidla soutěže
Do soutěže byly přihlášeny exponáty domácích a zahraničních výrobců a jimi zastupovaných prodejců, kteří je prezentují na jarním veletrhu kosmetiky Interbeauty Prague 2012 jako vystavovatelé. Exponáty byly přihlášeny na základě přihlášky dodané s popisem soutěžního exponátu, jeho účinků a zejména inovativního charakteru. Součástí přihlášky byl katalog produktu, nebo jiné tiskové a propagační materiály k exponátu, které dodal přihlašovatel poštou na adresu vyhlašovatele.

Nominace ZLATÝ POHÁR - 26. 03. 2012

Na cenu ZLATÝ POHÁR veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2012 za inovativní kosmetický produkt, přístroj, nebo metodu, byly NOMINOVÁNY tyto společnosti:

Společnost
MEDISTELLAR s.r.o.
*za inovativní přístroj
BIOCON 2000
*za inovativní metodu
zpevnění pánevního dna

společnost 
MEDTEC-CZ s.r.o.
*za inovativní přístroj
MSBT SpinRepair
*za inovativní metodu
systémem SpinRepair regenerace pleti

společnost
SpaRitual
*za inovativní kosmetickou řadu spa péče o nohy
-Aromaterapeutická mlha
-Sole Mate Callus Remover
-Sole Mate Hydrating Foot Balm

společnost
ODEL LABORATORIES s.r.o.
*za inovativní přístroj
na suchou medicinální pedikúru
hadewe Helius Light

společnost
PHARMALINK s.r.o.
*za inovativní přírodní kosmetický produkt
MELANIL krém 50 ml
pro zmírnění a odstranění tmavých skvrn na kůži
metodou molekulární aktivace

paní
MARTINA BŽOCHOVÁ – kadeřnictví 3Dstřihy, Praha
*za inovativní metodu
3D střih - geometrické technické stříhání

×

Splátková kalkulačka ESSOX