AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

Přístroje, brusky

NEHLUČNÉ, BEZUHLÍKOVÉ PŘÍSTROJE NA PEDIKÚRU A MANIKÚRU SE ZÁRUKOU 24 MĚSÍCŮ OD ,,TOP PRODEJCE HADEWE 2014 - 2021".

Prodloužená záruka na 24 měsíců se vztahuje na oba motory a kompletní elektroniku. Nevztahuje se pouze na ložiska v násadci a na opotřebené uhlíky u starších typů přístrojů s uhlíkovými motory. Toto je uvedeno i v záručním listě. Záruku 2 roky poskytujeme jako první již 12 let a také jako první zapůjčujeme náhradní servisní přístroje.

VIDEO ,,JAK SPRÁVNĚ ČISTIT PŘÍSTROJE S ODSÁVÁNÍM."

Přístrojová pedikúra, suchá přístrojová pedikúra, je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem, který používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje na pedikúru s odsáváním a různé frézy a nástavce. Pedikúra a manikúra prováděná profesionálními přístroji je pečlivější a šetrnější, například při řešení zarůstajících nehtů je prakticky nenahraditelná. Na základě naší několikaleté zkušenosti Vám můžeme doporučit světovou značku profesionálních přístrojů na pedikúru a manikúru hadewe, kterou exkluzívně zastupujeme v ČR a SR.

 

Společnost hadewe GmbH je rodinná firma, kterou založil v roce 1967 Herbert Menzel, přístroje se vyráběly hlavně pro dentální průmysl. Nyní se přístroje používají nejvíce na přístrojovou pedikúru, manikúru a nehtový desing.

Přístroje na pedikúru hadewe mají několik patentových řešení (např. uložení motoru v gumovém pouzdře, které výrazně snižuje vibrace, rychlý upínací knoflík fréz atd.). Jsou velmi spolehlivé a nenáročné na údržbu, a proto můžeme nabídnou záruku 24 měsíců a nikoliv pouze 12 měsíců. Tyto přístroje mají velký sací výkon. Nabízíme plnohodnotný servis za rozumnou cenu, zapůjčení náhradního přístroje zdarma. Více na www.hadewe.cz

Potřebujete poradit? Kontaktujte naši technickou a servisní podporu na tel: 773 100 813.

Zobrazit více

ZÍSKEJTE PODOLOGICKÝ PŘÍSTROJ ZDARMA

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR BEZUHLÍKOVÝCH PŘÍSTROJŮ ZA NEJLEPŠÍ CENY V ČR/SR Doporučujeme BEZUHLÍKOVÉ, tiché přístroje, u nichž ušetříte na servisu za nové uhlíky. Nakupujte od 7x TOP prodejce hadewe 2014 - 2021 nehlučné, bezuhlíkové a bezúdržbové přístroje s odsáváním na pedikúru a manikúru.

Nejčastější otázky a odpovědi při koupi přístroje. Velmi rádi poradíme a pomůžeme s výběrem, volejte tel: +420 773 100 813.

 • Německá kvalita, tradice výroby od roku 1967 = bezporuchovost
 • GARANTUJEME záruku 24 měs., náhradní přístroj v záruce ZDARMA
 • Rychlý a cenově dostupný servis - neposíláme do Německa
 • Používáme pouze kovový EC motor v násadci od roku 2009
 • Nejlepší cena na nehlučný, bezuhlíkový přístroj Veloria 40
 • Patentovaný upínací systém - frézy nevyjíždějí a neprotáčejí se
 • Dva typy násadců - kulaté odsávání a bodové odsávání
 • Nejlépe vybavené přístroje Auroria, Medeas - české menu, světlo/ovládání na násadci
 • Modely Medeas jsou jako první v ČR certifikované jako zdravotní přístroje
 • Porovnejte ,,hodnocení od zákazníků" a ceny za servis
 • Výhodné financování a leasing

 

(ZDE: Přístroje na domácí pedikúru)

Nejprodávanější zboží