AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

Spirularin

Spirularin - nejlepší péče o Vaše chodidla

Spirularin

 

Společnost

Náš rodinný podnik založil nedaleko Hamburku Christian Günther v roce 1978. Jeho mottem bylo: Pomáhejme přírodě jednat. Jeho cílem: Vynalézat produkty, které … fungují, přirozeně! Na základech této filosofie staví společnost i dnes ve svém hledání výjimečných přírodních produktů pro vaše zdraví.

 

Naše oceány jsou zdánlivě nekonečným rezervoárem potenciálních nových účinných látek. Začalo to již novozélandskou slávkou zelenoústou a omega 3 mastnými kyselinami; dnes se zaměřujeme na efektivní péči o pleť pomocí speciálních mikrořas pro extrémně citlivou a problematickou pokožku. Vývoj Spiralinu®, aktivního extraktu z mikrořas, a patent, který mu byl udělen v roce 2014, svědčí o jedinečnosti našich produktů.

 

Jsme na to velmi hrdí a motivuje nás to, abychom v budoucnu pokračovali ve zkoumání mimořádného potenciálu našich oceánů a dalších přírodních zdrojů – ve prospěch vašeho zdraví a vašeho přirozeného vzhledu.

 

Mikrořasy druhu Spirulina platensis jsou staré 3,6 miliardy let a patří tak k nejstarším živým organismům na Zemi. Tajemstvím jejich přežití jsou speciální obranné mechanismy zaměřené na jejich přirozené nepřátele, jako jsou bakterie, houby a viry. Kromě toho se u nich vyvinula speciální ochrana buněk a zrychlené regenerační vlastnosti buněk, které mohou být pro naše kožní buňky vysoce prospěšné.

 

Ocean Pharma zkoumá kmeny mikrořas již více než 10 let a za tu dobu se podílela na výzkumech stovek různých kmenů řas a mikrořas v rámci projektů ve spolupráci s univerzitami a specializovanými institucemi.

 

 

Náš patentovaný aktivní extrakt z mikrořas, Spiralin®, je založen na speciálně vybraném kmenu Spirulina platensis, u něhož se požadované vlastnosti vyvinuly obzvláště silně ve srovnání s jinými kmeny. Odebraný extrakt je potencován a standardizován pomocí patentovaného procesu ošetření, který pomáhá zabezpečit očekávaný rozsah požadovaných účinků u všech hotových výrobků, všech šarží a všech aplikací.

 

Jeho vlastnosti jsou fascinující a jejich význam se liší v závislosti na různém použití finálních výrobků. Shrnuto, úsilí v oblasti výzkumu a vývoje „funguje, přirozeně!“

 

Stránky výrobce: http://www.spirularin.de

Zobrazit více