O nás


5.10.2008 - 2017
O společnosti ODEL LABORATORIES s.r.o.

Vážení zákazníci,
děkujeme Vám za návštěvu stránek specializovaného obchodu
PROFI-PEDIKURA.cz s profesionálními přístroji na pedikúru, nástroji, přípravky a kompletním vybavením na pedikúru a manikúru. Dovolujeme si Vám také nabídnou několik zajímavých odborných seminářů a kurzů, které se realizují v naší profesionálně zařízené ACADEMII pod vedením lektorů s dlouholetou praxi v oboru.

 

 

 

Díky Vaši spokojenosti jsme obdrželi 27. 6. 2011 prestižní certifikát ,,Ověřeno zákazníky". Recenze na náš obchod mohou psát pouze ověření zákazníci, tím je zajištěna jistota a pravdivost recenzí. Hodnocení lze učinit vyplněním a odesláním dotazníku do HEUREKY, který zákazníkům přijde vždy po nákupu, více ZDE. Děkujeme také za rezence na zbozi.cz. Doporučujeme vždy před nákupem porovnat s konkurencí!

Jsme společností, která se věnuje oboru PEDIKÚRA profesionálně a aktivně již několik let. Začali jsme již před 14 lety, nejprve jako fyzická osoba a v roce 2008 jsme založili současnou společnost ODEL LABORATORIES, s.r.o./ODEL.cz/PROFI-PEDIKURA.cz

 

 

 

Podnikání v oborech PEDIKÚRA/PODOLOGIE bereme vážně. Naším cílem je nabízet kvalitní, vyzkoušené profesionální nástroje, příslušenství, pomůcky a vybavení za rozumné ceny. Vždy se snažíme uspokojit zákazníky odborným poradenstvím, rychlostí dodávek, garancí bezpečného nákupu a možností získat na našich stránkách mnoho informací z oborů PEDIKÚRA/PODOLOGIE. To vše vždy s přátelským přístupem při každém našem kontaktu.

Od listopadu 2015 provozujeme e-shop: DOMACI-PEDIKURA.cz se zaměřením na sortimentu pro domácí pedikúru tedy s nabídkou brusek na nohy, krémů, pilníků apod.

 

 

 

Vedle specializovaného obchodu na pedikúru, již 8 let pořádáme v naší ACADEMII řadu odborných kurzů a seminářů, kde se pod vedením zkušených lektorů a lékařů mohou pedikérky/pedikéři seznámit s nejnovějšími metodami, postupy, nástroji a přístroji.

V roce 2012 jsme založili na FB PORADNU PROFI-PEDIKURA.CZ. Tyto stránky se věnují poskytováním informací a poradenství z oboru PEDIKÚRA všem pedikérkám a pedikérům, kteří hledají nejvhodnější a nejnovější metody z oblasti péče o nohy a nehty. Hlavním účelem je vytvoření prostoru pro smysluplnou komunikaci s ostatními uživateli z oboru.
 
Kromě poradny na Facebooku  poskytujeme našim zákazníkům mnoho dalších informací na našich specializovaných informačních webových portálech:
spony-na-nehty.cz - věnuje se nehtovým šponám -  PODOPHARMpodofix, COMBIped a zarostlým nehtům - PLICA PROTECT , hadewe.cz  je o podologických přístrojích na pedikúru, credo-solingen.cz se zaměřují na manikúry, nástroje a pomůcky, které pomáhají při péči o tělo, PETER-BAUSCH.cz je portál s německými bruskami na nehty, elektrickými pedikúrami a kosmetickými sety pro domácí použití.

Aktivně již několik let se zúčastňujeme a navštěvujeme nejzajímavější domácí a zahraniční veletrhy zaměřené na naše obory, to proto, abychom mohli vždy nabízet nejnovější postupy, přípravky a přístroje atd. Naši společnost pravidelně prezentujeme na různých veletrzích v ČR a na Slovensku.

Rozhodli jsme se podporovat obor PEDIKÚRA, který je bohužel u nás stále opomíjen. Již třetím rokem jsme byli hlavním sponzorem Mistrovství ČR v profesionální pedikúře PROFI PEDICURE CUP 2012, 2013, 2014 a na Slovensku jsme podpořili hodnotnými cenami soutěž - BEAUTY FOOT SLOVAKIA 2015 a 2017.

Vítězce 4. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře - Profi Pedicure Cup 2014 jsme předali 5.4.2014 hlavní výhru přístroj hadewe ZELOS Light a další ceny. Více ZDE.

Vítězka 3. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře - vyhrála přístroj hadewe Helius Light, více ZDE. Vítězka v ročníku 2012 získala jako první cenu přístroj hadewe Helius 40.

Důkazem, že nabízíme profesionální produkty na vysoké úrovni je získaní několika ocenění, které jsme obdrželi. K nejcenějším ocenění pro Nejlepšího distributora přístrojů hadewe za roky 2014, 2015 a 2016. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V roce 2012 za přístroj na pedikúru hadewe Helius Light v kategorii inovativní přístroj veletrhu, na jaře 2013 za nehtové špony COMBIped v kategorii inovativní metoda a na ponzim 2013 za pracovné oděvy VENA v kategorii inovativní produkt veletrhu. V roce 214 jsme získali ocenění pro PLICA Protect - Hight Quality Product a ocenění TOP SELLER 2014, 2015 a 2016 od spol.hadewe GmbH za prodeje přístrojů hadewe. Dalším důkazem jsou již 4 ocenění pro značku PODOPHARM, dvě ocenění jsou pro drátkové špony, a po jednom pro Sprej na mykózy a Skinflex krém na suchou pokožku.

V České a Slovenské republice exkluzivně zastupujeme několik značek od předních světových výrobců: hadeweCredo Solingen, VENA, PODOPHARM, podofix, COMBIped, 3TO plus, PLICA Protect, FUSSPUNKT, SANAMED, PEDICEPETER BAUSCH, Klenz, dále zastupujeme: Busch Instrument, ERKODENT, daylights, Naturalight, KELLER atd.

Těšíme se na spolupráci a děkujeme důvěru.                                                         
Jiří a Kateřina Vykydalovi a tým společnosti ODEL LABORATORIES s.r.o.  


© Copyright ODEL LABORATORIES, s.r.o, 2008 - 2017. Veškerý obsah na našich webových stránkách, jako je text, grafika, loga, ikony tlačítek, obrázky, zvukové klipy a videa, je majetkem spol.ODEL LABORATORIES, s.r.o. nebo dodavatelů obsahu a je chráněn mezinárodními zákony o autorských právech. Je povoleno stahování, elektronické kopírování včetně vytisknutí pouze a výhradně pro osobní použití. Jakékoliv jiné použití včetně reprodukce, modifikace, distribuce, přenosu, zobrazování obsahu je zakázáno. V případě zájmu o použití jakéhokoliv obsahu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@odel.cz 


Vybírejte z top značek