SUPER AKCE - sleva 20% na PODOPHARM (PROFI balení na ič), sleva až 6.000 Kč na přístroje hadewe, platí do 20.10.!

X

O nás


5.10.2008 - 2019
O společnosti ODEL LABORATORIES, s.r.o.

Vážení zákazníci,
děkujeme Vám za návštěvu stránek specializovaného obchodu
PROFI-PEDIKURA.cz s profesionálními přístroji na pedikúru, nástroji, přípravky a kompletním vybavením na pedikúru a manikúru. Dovolujeme si Vám také nabídnou několik zajímavých odborných seminářů a kurzů, které se realizují v naších profesionálně zařízených ACADEMIÍ v Ostravě/Praze/Bratislavě pod vedením lektorů s dlouholetou praxi v oboru.

V roce 2018 jsme oslavili 10. leté výročí založení společnosti. U této příležitosti jsme kompletně zrekonstruovali a otevřeli nový showroom, Academii a sklad v Ostravě.

 

 

 

Díky Vaši spokojenosti jsme obdrželi 27. 6. 2011 prestižní certifikát ,,Ověřeno zákazníky". Recenze na náš obchod mohou psát pouze ověření zákazníci, tím je zajištěna jistota a pravdivost recenzí. Hodnocení lze učinit vyplněním a odesláním dotazníku do HEUREKY, který zákazníkům přijde vždy po nákupu, více ZDE. Děkujeme také za rezence na zbozi.cz. Doporučujeme vždy před nákupem porovnat s konkurencí!

Jsme společností, která se věnuje oboru PEDIKÚRA/PODOLOGIE profesionálně a aktivně již několik let. Začali jsme již před 15 lety, nejprve jako fyzická osoba a v roce 2008 jsme založili současnou společnost ODEL LABORATORIES, s.r.o./ODEL.cz/PROFI-PEDIKURA.cz

Podnikání v oborech PEDIKÚRA/PODOLOGIE bereme vážně. Naším cílem je nabízet kvalitní, vyzkoušené profesionální nástroje, příslušenství, pomůcky a vybavení za rozumné ceny. Vždy se snažíme uspokojit zákazníky odborným poradenstvím, rychlostí dodávek, garancí bezpečného nákupu a možností získat na našich stránkách mnoho informací z oborů PEDIKÚRA/PODOLOGIE. To vše vždy s přátelským přístupem při každém našem kontaktu. (fotografie showroomu)

Vedle specializovaného obchodu na pedikúru, již 8 let pořádáme v naší ACADEMII OSTRAVA řadu odborných kurzů a seminářů, kde se pod vedením zkušených lektorů a lékařů mohou pedikérky/pedikéři seznámit s nejnovějšími metodami, postupy, nástroji a přístroji. Od roku 2017 školíme také v ACADEMII PRAHA a v lednu 2018 jsme otevřeli další ACADEMII v BRATISLAVĚ. (fotografie ACADEMIE Ostrava)

V roce 2012 jsme založili na FB PORADNU PROFI-PEDIKURA.cz. Tyto stránky se věnují poskytováním informací a poradenství z oboru PEDIKÚRA všem pedikérkám a pedikérům, kteří hledají nejvhodnější a nejnovější metody z oblasti péče o nohy a nehty. Hlavním účelem je vytvoření prostoru pro smysluplnou komunikaci s ostatními uživateli z oboru.
 
Kromě poradny na Facebooku  poskytujeme našim zákazníkům mnoho dalších informací na našich specializovaných informačních webových portálech:
spony-na-nehty.cz - věnuje se nehtovým šponám -  PODOPHARMpodofix, COMBIped, podostripe a zarostlým nehtům - PLICA PROTECT , hadewe.cz  je o podologických přístrojích na pedikúru, credo-solingen.cz se zaměřují na manikúry, nástroje a pomůcky, které pomáhají při péči o tělo, PETER-BAUSCH.cz je portál s německými bruskami na nehty, elektrickými pedikúrami a kosmetickými sety pro domácí použití.

V říjnu 2017 jsme se stali také vydavately odborné literatury, kdy jsme vydali ,,Velkou knihu onemocnění nehtů" věnovanou nejen našemu oboru, ale také předčasně zemřelé jedatelce společnosti. Nezůstalo jsme u první knihy, která se stala odborným BESTSELLEREM a v roce 2019 vydali odborné pokračování ,,Onemocnění nehtů-patologické změny".

Aktivně se zúčastňujeme a navštěvujeme nejzajímavější domácí a zahraniční veletrhy zaměřené na naše obory, to proto, abychom mohli vždy nabízet nejnovější postupy, přípravky a přístroje atd. Naši společnost pravidelně prezentujeme na různých veletrzích v ČR a na Slovensku.

Rozhodli jsme se podporovat obor PEDIKÚRA, který je bohužel u nás stále opomíjen. Několikrát jsme byli generálními nebo hlavními sponzory např. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře PROFI PEDICURE CUP 2012-14, na Slovensku jsme podpořili hodnotnými cenami soutěž - BEAUTY FOOT SLOVAKIA 2015, 2017-18 a 2019, kde jsem předali hlavní ceny přístroje hadewe.

V březnu 2017 jsme založili vlastní soutěž International Beauty Foot Cup Czech a v září 2017 se uskutetečnil úspěšný první ročník a v roce 2018 se konal druhý ročník a nyní připravujeme třetí ročník 2019, více na www.beautyfootcup.cz a také na Facebooku - Beautyfootcup.cz

Zde jsou obrázky z předavání prvních hlavních výher přístrojů hadewe:

Vítězce 4. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře - Profi Pedicure Cup 2014 jsme předali 5.4.2014 hlavní výhru přístroj hadewe ZELOS Light a další ceny. Více ZDE.

Vítězka 3. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře - vyhrála přístroj hadewe Helius Light, více ZDE. Vítězka v ročníku 2012 získala jako první cenu přístroj hadewe Helius 40.

Důkazem, že nabízíme profesionální produkty na vysoké úrovni je získaní několika ocenění, které jsme obdrželi. K nejcenějším oceněním patří pět pohárů pro Nejlepšího distributora přístrojů hadewe za roky 2014 - 2018! 

V roce 2012 za přístroj na pedikúru hadewe Helius Light v kategorii inovativní přístroj veletrhu, na jaře 2013 za nehtové špony COMBIped v kategorii inovativní metoda a na ponzim 2013 za pracovné oděvy VENA v kategorii inovativní produkt veletrhu. V roce 214 jsme získali ocenění pro PLICA Protect a 4x ocenění TOP SELLER  hadewe 2014-16 a 2017 od spol.hadewe GmbH za prodeje přístrojů hadewe. Dalším důkazem jsou již 4 ocenění pro značku PODOPHARM, dvě ocenění jsou pro drátkové špony, a po jednom pro Sprej na mykózy a Skinflex krém na suchou pokožku. V roce 2017 jsme obdrželi na veletrhu Wold of Beauty and SPA dvě ocenění Hight Quality Product pro podologický přístroj hadewe Medeas Light a přípravek na mykózy Podopharm. V roce 2018 jsme obdrželi na veletrhu Wold of Beauty and SPA ocenění Hight Quality Product pro podologický přípravek PODOPHARM ONYGEN.

V České a Slovenské republice zastupujeme několik značek od předních světových výrobců: hadeweCredo Solingen, VENA, PODOPHARM, Lukas, Busch Instrument, podofix, COMBIped, podostripe, PLICA Protect, FUSSPUNKT, demykomed, SANAMED, PEDICEPETER BAUSCH, EKS Solingen, Klenz, Bonnysilver, Remmele’s Propolis, HANDYboo dále distribujeme značky:  ERKODENT, daylights, Naturalight, KELLER, Allpressan, Gehwol, Erkodent, Batavan, Melag, EMMI, Amoene, SpaRitual, Unguisan, Falcon, Lutticke, Erler Zimmer, Foot care zone, Four Seasons, RAUE Instruments, PODIKON, LEMI, HANDYboo atd.

Těšíme se na spolupráci a děkujeme důvěru.                                                         
Jiří Vykydal a tým společnosti ODEL LABORATORIES, s.r.o.  

(fotografie showroomu, fotografie ACADEMIE Ostrava)


© Copyright ODEL LABORATORIES, s.r.o. Veškerý obsah na našich webových stránkách, jako je text, grafika, loga, ikony tlačítek, obrázky, zvukové klipy a videa, je majetkem spol.ODEL LABORATORIES, s.r.o. nebo dodavatelů obsahu a je chráněn mezinárodními zákony o autorských právech. Je povoleno stahování, elektronické kopírování včetně vytisknutí pouze a výhradně pro osobní použití. Jakékoliv jiné použití včetně reprodukce, modifikace, distribuce, přenosu, zobrazování obsahu je zakázáno. V případě zájmu o použití jakéhokoliv obsahu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@odel.cz