AKCE - HFL laboratories - exkluzivní značka profesionálů, slevy až 20%

X

O nás

2008 - 2022 ODEL LABORATORIES, s.r.o. - specialista na krásu a zdraví


Jsme specializovaný velkoobchod a obchod PROFI-PEDIKURA.cz s profesionálními přístroji na pedikúru, nástroji, přípravky a kompletním vybavením na pedikúru/podologii/podiatrii a manikúru.

Nabízíme a pořádáme odborné semináře a kurzy, které se realizují v profesionálně zařízených ACADEMIÍCH v Ostravě/Praze/Bratislavě pod vedením lektorů s dlouholetou praxí v oboru. (více zde)

 

Podnikání v oborech PEDIKÚRA/PODOLOGIE/PODIATRIE bereme vážně. Začali jsme již před 19 lety, nejprve jako fyzická osoba a v roce 2008 jsme založili společnost ODEL LABORATORIES, s.r.o.

Naším cílem je nabízet kvalitní, vyzkoušené profesionální nástroje, příslušenství, pomůcky a vybavení za rozumné ceny. Vždy se snažíme uspokojit zákazníky odborným poradenstvím, rychlostí dodávek, garancí bezpečného nákupu a možností získat na našich stránkách mnoho informací z oborů PEDIKÚRA/PODOLOGIE/PODIATRIE. To vše s přátelským přístupem při každém našem kontaktu.

Aktivně se zúčastňujeme a navštěvujeme nejzajímavější domácí a zahraniční veletrhy zaměřené na naše obory, abychom mohli vždy nabízet nejnovější postupy, přípravky, přístroje atd. Naši společnost pravidelně prezentujeme na různých veletrzích v ČR a na Slovensku.

V roce 2018 jsme oslavili 10leté výročí založení společnosti a u této příležitosti jsme otevřeli nový showroom, Academii a sklad v naší centrále v Ostravě. (fotografie showroomu, fotografie ACADEMIE Ostrava)

V prosinci 2020 jsme vybudovali v Praze na Vinohradech naši první pobočku, kde je ACADEMIE a od dubna také schowroom se základním vybavením na pedikúru.

Díky Vaší spokojenosti jsme obdrželi 27. 6. 2011 certifikát ,,Ověřeno zákazníky". Recenze na náš obchod mohou psát pouze ověření zákazníci, tím je zajištěna pravdivost recenzí, více zde. Děkujeme také za recenze na stránkách zbozi.cz.

 

 

 

Vedle specializovaného obchodu na pedikúru a manikúru, 11 let pořádáme odborné kurzy a semináře v ACADEMII OSTRAVA, od roku 2017 v ACADEMII PRAHA a od 2018 v ACADEMII BRATISLAVA.

V současné době nabízíme 16 odborných kurzů a seminářů, kde se pod vedením zkušených lektorů a lékařů mohou pedikérky/pedikéři seznámit s nejnovějšími metodami, postupy, nástroji a přístroji. Od 2017 školíme také v ACADEMII PRAHA a v lednu 2018 jsme otevřeli další ACADEMII v BRATISLAVĚ. (fotografie ACADEMIE Ostrava)

 

Vydáváme odborné knihy

V říjnu 2017 jsme vydali naší první odbornou knihu ,,Velká kniha onemocnění nehtů" věnovanou nejen našemu oboru, ale také předčasně zemřelé jednatelce společnosti.

Nezůstali jsme pouze u první knihy, která se stala odborným BESTSELLEREM a v roce 2019 jsme vydali volné odborné pokračování ,,Onemocnění nehtů - patologické změny". V březnu 2020 byla vydána třetí kniha s názvem ,,Praktické postupy podologického ošetření". A v roce 2021 jsme vydali v pořadí čtvrtou knihu s názvem ,,Velká kniha ošetření zarostlých nehtů".

Podporujeme obory PEDIKÚRA/PODOLOGIE/PODIATRIE od roku 2012 do současnosti. 

Rozhodli jsme se podporovat obor PEDIKÚRA, který je bohužel u nás stále opomíjen. Několikrát jsme byli generálními nebo hlavními sponzory např. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře PROFI PEDICURE CUP 2012-14, na Slovensku jsme podpořili hodnotnými cenami soutěž BEAUTY FOOT SLOVAKIA 2015, 2017-18 a 2019, kde jsem předali hlavní ceny přístroje hadewe.

V březnu 2017 jsme založili soutěž Beauty Foot Cup Czech a již v září 2017 se uskutečnil první ročník. V roce 2018 se konal druhý ročník a třetí v roce 2019, čtvrtý byl bohužel zrušen kvůli coronaviru a v roce 2021 proběhl další ročník. Více o soutěži a fotografie na www.beautyfootcup.cz a také na Facebooku - Beautyfootcup.cz

Zde jsou obrázky z předavání prvních hlavních výher přístrojů hadewe:

Vítězce 4. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře - Profi Pedicure Cup 2014 jsme předali 5. 4. 2014 hlavní výhru přístroj hadewe ZELOS Light a další ceny.

Vítězka 3. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře vyhrála přístroj hadewe Helius Light, více ZDE. Vítězka z ročníku 2012 získala jako první cenu přístroj hadewe Helius 40.

 

KOMUNIKUJEME S VÁMÍ A POSKYTUJEME DALŠÍ ODBORNÉ INFORMACE

V roce 2012 jsme založili stránky na FB PORADNU PROFI-PEDIKURA.cz. Stránky se věnují poskytováním informací a poradenství z oboru PEDIKÚRA všem pedikérkám a pedikérům, kteří hledají nejvhodnější a nejnovější metody z oblasti péče o nohy a nehty. Hlavním účelem je vytvoření prostoru pro smysluplnou komunikaci s ostatními uživateli z oboru.
 
Další informace poskytujeme našim zákazníkům na našich specializovaných informačních webových portálech:

 

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ ZA OBDOBÍ OD ROKU 2012 - 2021

Důkazem, že nabízíme profesionální produkty na vysoké úrovni, je získaní již 21 ocenění. K nejcenějším oceněním patří 7 pohárů pro Nejlepšího distributora přístrojů hadewe za roky 2014 - 2021! 

V roce 2012 za přístroj na pedikúru hadewe Helius Light v kategorii inovativní přístroj veletrhu, na jaře 2013 za nehtové špony COMBIped v kategorii inovativní metoda a na podzim 2013 za pracovní oděvy VENA v kategorii inovativní produkt veletrhu. V roce 2014 jsme získali ocenění pro PLICA Protect a 4x ocenění TOP SELLER  hadewe 2014-16 a 2017 od spol. hadewe GmbH za prodeje přístrojů hadewe. Dalším důkazem jsou již 4 ocenění pro značku PODOPHARM, dvě ocenění jsou pro drátkové špony, a po jednom pro Sprej na mykózy a Skinflex krém na suchou pokožku. V roce 2017 jsme obdrželi na veletrhu Wold of Beauty and SPA dvě ocenění Hight Quality Product za podologický přístroj hadewe Medeas Light a přípravek na mykózy Podopharm. V roce 2018 jsme obdrželi na veletrhu Wold of Beauty and SPA ocenění Hight Quality Product za podologický přípravek PODOPHARM ONYGEN a poslední ocenění pro systém ošetření bradavic 2022 - Podopharm VERRU IMMUNO.

V České a Slovenské republice zastupujeme několik značek od předních světových výrobců: hadeweCredo Solingen, VENA, PODOPHARM, SPIRULARIN, Lukas, HLF Laboratories, Busch Instrument, podofix, COMBIped, podostripe, PLICA Protect, FUSSPUNKT, demykomed, SANAMED, PEDICEPETER BAUSCH, EKS Solingen, Klenz, Bonnysilver, Remmele’s Propolis, HANDYboo dále distribujeme značky:  ERKODENT, daylights, Naturalight, KELLER, Allpressan, Gehwol, Erkodent, Batavan, Melag, EMMI, Amoene, SpaRitual, Unguisan, Falcon, Lutticke, Erler Zimmer, Foot care zone, Four Seasons, RAUE Instruments, PODIKON, LEMI, HANDYboo atd.

Těšíme se na spolupráci a děkujeme za důvěru.                                                         
Jiří Vykydal a tým společnosti ODEL LABORATORIES, s.r.o.  

(fotografie showroomu, fotografie ACADEMIE Ostrava)


© Copyright ODEL LABORATORIES, s.r.o. Veškerý obsah na našich webových stránkách, jako je text, grafika, loga, ikony tlačítek, obrázky, zvukové klipy a videa, je majetkem spol.ODEL LABORATORIES, s.r.o. nebo dodavatelů obsahu a je chráněn mezinárodními zákony o autorských právech. Je povoleno stahování, elektronické kopírování včetně vytisknutí pouze a výhradně pro osobní použití. Jakékoliv jiné použití včetně reprodukce, modifikace, distribuce, přenosu, zobrazování obsahu je zakázáno. V případě zájmu o použití jakéhokoliv obsahu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@odel.cz