O nás


5.10.2008 - 2018
O společnosti ODEL LABORATORIES s.r.o.

Vážení zákazníci,
děkujeme Vám za návštěvu stránek specializovaného obchodu
PROFI-PEDIKURA.cz s profesionálními přístroji na pedikúru, nástroji, přípravky a kompletním vybavením na pedikúru a manikúru. Dovolujeme si Vám také nabídnou několik zajímavých odborných seminářů a kurzů, které se realizují v naší profesionálně zařízené ACADEMII pod vedením lektorů s dlouholetou praxi v oboru.

 

 

 

Díky Vaši spokojenosti jsme obdrželi 27. 6. 2011 prestižní certifikát ,,Ověřeno zákazníky". Recenze na náš obchod mohou psát pouze ověření zákazníci, tím je zajištěna jistota a pravdivost recenzí. Hodnocení lze učinit vyplněním a odesláním dotazníku do HEUREKY, který zákazníkům přijde vždy po nákupu, více ZDE. Děkujeme také za rezence na zbozi.cz. Doporučujeme vždy před nákupem porovnat s konkurencí!

Jsme společností, která se věnuje oboru PEDIKÚRA profesionálně a aktivně již několik let. Začali jsme již před 14 lety, nejprve jako fyzická osoba a v roce 2008 jsme založili současnou společnost ODEL LABORATORIES, s.r.o./ODEL.cz/PROFI-PEDIKURA.cz

 

 

 

Podnikání v oborech PEDIKÚRA/PODOLOGIE bereme vážně. Naším cílem je nabízet kvalitní, vyzkoušené profesionální nástroje, příslušenství, pomůcky a vybavení za rozumné ceny. Vždy se snažíme uspokojit zákazníky odborným poradenstvím, rychlostí dodávek, garancí bezpečného nákupu a možností získat na našich stránkách mnoho informací z oborů PEDIKÚRA/PODOLOGIE. To vše vždy s přátelským přístupem při každém našem kontaktu.

Vedle specializovaného obchodu na pedikúru, již 8 let pořádáme v naší ACADEMII OSTRAVA řadu odborných kurzů a seminářů, kde se pod vedením zkušených lektorů a lékařů mohou pedikérky/pedikéři seznámit s nejnovějšími metodami, postupy, nástroji a přístroji. Od roku 2017 školíme také v ACADEMII PRAHA a v lednu 2018 jsme otevřeli další ACADEMII v BRATISLAVĚ.

V roce 2012 jsme založili na FB PORADNU PROFI-PEDIKURA.cz. Tyto stránky se věnují poskytováním informací a poradenství z oboru PEDIKÚRA všem pedikérkám a pedikérům, kteří hledají nejvhodnější a nejnovější metody z oblasti péče o nohy a nehty. Hlavním účelem je vytvoření prostoru pro smysluplnou komunikaci s ostatními uživateli z oboru.
 
Kromě poradny na Facebooku  poskytujeme našim zákazníkům mnoho dalších informací na našich specializovaných informačních webových portálech:
spony-na-nehty.cz - věnuje se nehtovým šponám -  PODOPHARMpodofix, COMBIped, podostripe a zarostlým nehtům - PLICA PROTECT , hadewe.cz  je o podologických přístrojích na pedikúru, credo-solingen.cz se zaměřují na manikúry, nástroje a pomůcky, které pomáhají při péči o tělo, PETER-BAUSCH.cz je portál s německými bruskami na nehty, elektrickými pedikúrami a kosmetickými sety pro domácí použití.

V říjnu 2017 jsme se stali také vydavately odborné literatury, kdy jsme vydali ,,Velkou knihu onemocnění nehtů" věnovanou nejen našemu oboru, ale také předčasně zemřelé jedatelce společnosti.

Aktivně již několik let se zúčastňujeme a navštěvujeme nejzajímavější domácí a zahraniční veletrhy zaměřené na naše obory, to proto, abychom mohli vždy nabízet nejnovější postupy, přípravky a přístroje atd. Naši společnost pravidelně prezentujeme na různých veletrzích v ČR a na Slovensku.

Rozhodli jsme se podporovat obor PEDIKÚRA, který je bohužel u nás stále opomíjen. Již třetím rokem jsme byli hlavním sponzorem Mistrovství ČR v profesionální pedikúře PROFI PEDICURE CUP 2012, 2013, 2014 a na Slovensku jsme podpořili hodnotnými cenami soutěž - BEAUTY FOOT SLOVAKIA 2015, 2017 a 2018

V březnu 2017 jsme založili vlastní soutěž International Beauty Foot Cup Czech a v září 2017 se uskutetečnil velmi úspěšný první ročník, více na www.beautyfootcup.cz a také na Facebooku - Beautyfootcup.cz

Zde jsou obrázky z předavání hlavních výher přístrojů hadewe:

Vítězce 4. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře - Profi Pedicure Cup 2014 jsme předali 5.4.2014 hlavní výhru přístroj hadewe ZELOS Light a další ceny. Více ZDE.

Vítězka 3. Mistrovství ČR v profesionální pedikúře - vyhrála přístroj hadewe Helius Light, více ZDE. Vítězka v ročníku 2012 získala jako první cenu přístroj hadewe Helius 40.

Důkazem, že nabízíme profesionální produkty na vysoké úrovni je získaní několika ocenění, které jsme obdrželi. K nejcenějším oceněním patří pohár pro Nejlepšího distributora přístrojů hadewe za roky 2014, 2015, 2016 a 2017! 

V roce 2012 za přístroj na pedikúru hadewe Helius Light v kategorii inovativní přístroj veletrhu, na jaře 2013 za nehtové špony COMBIped v kategorii inovativní metoda a na ponzim 2013 za pracovné oděvy VENA v kategorii inovativní produkt veletrhu. V roce 214 jsme získali ocenění pro PLICA Protect a 4x ocenění TOP SELLER  hadewe 2014-16 a 2017 od spol.hadewe GmbH za prodeje přístrojů hadewe. Dalším důkazem jsou již 4 ocenění pro značku PODOPHARM, dvě ocenění jsou pro drátkové špony, a po jednom pro Sprej na mykózy a Skinflex krém na suchou pokožku. V roce 2017 jsme obdrželi na veletrhu Wold of Beauty and SPA dvě ocenění Hight Quality Product pro podologický přístroj hadewe Medeas Light a přípravek na mykózy Podopharm.

V České a Slovenské republice exkluzivně zastupujeme několik značek od předních světových výrobců: hadeweCredo Solingen, VENA, PODOPHARM, podofix, COMBIped, 3TO plus, podostripe, PLICA Protect, FUSSPUNKT, SANAMED, PEDICEPETER BAUSCH, EKS Solingen, Klenz - nově ELFUR, nově značku Bonnysilver, dále zastupujeme: Busch Instrument, ERKODENT, daylights, Naturalight, KELLER atd.

Těšíme se na spolupráci a děkujeme důvěru.                                                         
Jiří Vykydal a tým společnosti ODEL LABORATORIES s.r.o.  


© Copyright ODEL LABORATORIES, s.r.o. Veškerý obsah na našich webových stránkách, jako je text, grafika, loga, ikony tlačítek, obrázky, zvukové klipy a videa, je majetkem spol.ODEL LABORATORIES, s.r.o. nebo dodavatelů obsahu a je chráněn mezinárodními zákony o autorských právech. Je povoleno stahování, elektronické kopírování včetně vytisknutí pouze a výhradně pro osobní použití. Jakékoliv jiné použití včetně reprodukce, modifikace, distribuce, přenosu, zobrazování obsahu je zakázáno. V případě zájmu o použití jakéhokoliv obsahu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@odel.cz 


Vybírejte z top značek